Leszczyńska Strefa Walki – Leszno – Powtórka

Leszczyńska Strefa Walki - Leszno - Powtórka

Leszczyńska Strefa Walki – Leszno – Powtórka. Już 23 września w Lesznie odbędzie się Extra Gala MMA „Leszczyńska Strefa Walki”. W jej ramach kibice zgromadzeni w hali „Trapez” zobaczą jedenaście starć w formule Mieszanych Sztuk Walki.

Extra Gala MMA „Leszczyńska Strefa Walki” powstała w odpowiedzi na stale rosnące zainteresowanie sportami walki w naszym kraju. Do tej pory odbyło się dziesięć gal z cyklu Extra Gala MMA. Miejscem organizacji były takie miasta jak między innymi: Poznań, Piła, Swarzędz czy Tarnowo Podgórne. Na ogromne uznanie zasługuje świetna organizacja, ciekawa i atrakcyjna oprawa oraz bardzo wysoko zawieszona poprzeczka sportowa. Założeniem jest promocja sportów walki oraz najlepszych zawodników z regionu.

Leszczyńska Strefa Walki - Leszno - Powtórka

Obóz przygotowawczy odbywa się w Oporówku, gdzie znajduje się sekcja MMA, która prowadzona jest przez trenera Tomasza Nowackiego. W grupie znajduje się dziesięciu utalentowanych zawodników, którzy walczyli już na różnych galach organizowanych w naszym kraju. Największym sukcesem sekcji jest doprowadzenie jednego z uczestników gali – Mariusza Mazura, do podpisania kontraktu z KSW. Mazur w 2015 roku został Amatorskim Mistrzem Polski MMA.

Mariusz Mazur w Lesznie w walce wieczoru zmierzy się z Kacprem Koziorzębskim pochodzącym z Wrocławia. Niezwykle ciekawie zapowiada się również starcie Dagomira Zimmera, który zawalczy z bardzo wymagającym – Patrykiem Wołodkiewiczem, który reprezentuje klub Berkut Arrachion Olsztyn.

Organizatorzy zapowiedzieli, że kibice zgromadzeni tego dnia na trybunach zobaczą wiele ciekawych amatorskich i zawodowych pojedynków, które będą stały na wysokim poziomie sportowym. Dochodzi do tego wyjątkowa oprawa graficzna oraz goście specjalni, którzy na pewno podniosą atrakcyjność tej gali.

Leszczyńska Strefa Walki – Leszno [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka Wieczoru:
Mariusz Mazur vs. Kacper Koziorzebski

Pozostałe walki:
Błażej Bojek vs. Marcin Jakubiak
Łukasz Miller vs. Filip Bartoszewicki
Patryk Włodkiewicz vs. Dragomir Zimmer
Bartek Slomiak vs. Marcin Wiśniewski
Krystian Grygiel vs. Mateusz Garbacz
Mariusz Lisiak Strefa vs. Dorian Tyborowski
Dorota Norek vs. Aleksandra Wypych
Jakub Kamieniarz vs. Kamil Bartosinski
Krzysztof Grobarski vs. Krzysztof Kołada

Na retransmisję gali Leszczyńska Strefa Walki zapraszamy tutaj:

Leszczyńska Strefa Walki - Leszno - Powtórka

Zostaw odpowiedź