Lukas Graham – Warszawa – Powtórka

Lukas Graham - Warszawa - Powtórka

Lukas Graham – Warszawa – Powtórka. Twórcy hitu „7 Years” zadebiutują w Polsce już w najbliższy poniedziałek. Lukas Graham wraz z zespołem zagra koncert w warszawskiej Stodole. Jako support wystąpi Hein Cooper, a transmisję całego koncertu oglądnięcie tylko i wyłącznie na portalu Streams24.pl!

Lukas Graham jest z pochodzenia Duńczykiem z irlandzkimi korzeniami. Posiada szczególny talent do pisania tekstów piosenek, co przełożyło się w znacznym stopniu na wyjątkowy sukces, który odniósł ich debiutancki singiel. Utwór debiutował 1 kwietnia i od samego początku został przyjęya bardzo ciepło przez fanów gatunku, a nawet krytyków. Zajęł pierwsze miejsce w Kanadzie i Australii, drugie w Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii i trzecie miejsce na prestiżowej liście muzycznej Billboardu 200 w Stanach Zjednoczonych. Należy również wspomnieć, że ich singiel zajął pierwsze miejsce w łącznie 33 krajach, a także drugie miejsce na liście Billboard 100. Z czasem zyskali miano najprężniej rozwijającej się grupy muzycznej w 2016 roku. Ich największy hit pt. „7 Years” otrzymał status platyny na całym świecie.

Lukas Graham wraz z supportem pojawi się na pierwszym i jedynym koncercie w Polsce w klubie Stodoła w ramach światowej trasy koncertowej, podczas której promować będzie drugi singiel pt. „Mama Said.”

Czwórka muzyków w ubiegłym miesiącu właśnie rozpoczęła światową trasę koncertową, podczas której zawitają do naszego kraju już 20 marca 2017 roku. Trasę rozpoczynają od występów w Wielkiej Brytanii by do połowy kwietnia odwiedzić fanów w całej Europie. Na ich koncertowej mapie znalazły się takie Państwa jak: Irlandia, Belgia, Holandia, Niemcy, Austria, Węgry, Francja, Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Portugalia, a także Polska! Już teraz pragniemy serdecznie zaprosić na transmisję ich debiutu w naszym kraju, który będziemy mieli przyjemność dla was transmitować. Poniżej prezentujemy także orientacyjną rozpiskę godzinową, która może ulec delikatnej zmianie. Zapraszamy również do zapoznania się z informacjami dot. transmisji na naszej stronie.

Na retransmisję koncertu Lukasa Graham’a w jakości HD zapraszamy tutaj:

Lukas Graham - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź