Machine Gun Kelly – Warszawa – Powtórka

Machine Gun Kelly - Warszawa - Powtórka

Machine Gun Kelly – Warszawa – Powtórka. Zapraszamy na transmisję koncertu Machine Gun Kelly’ego, który powraca do Polski już 17-tego października. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Progresja, a jego początek zaplanowano na godzinę 20:30.

Machine Gun Kelly tak na prawdę nazywa się Colson Baker. Amerykański raper, aktor, a także tekściarz, urodził się w 1990 roku w Houston w Teksasie. Przeszedł niezwykle długą drogę od czasu, kiedy jako pierwszy raper zwyciężył w „Amateur Night”, który odbywał się w Apollo Theater w Nowym Jorku. Jego pseudonim został nadany kilka lat temu przez jego znajomych, a wszystko przez zdolność niesamowicie szybkiego rymowania, jak by strzelał z karabinu maszynowego.

Machine Gun Kelly - Warszawa - 17/10/2017 - Na Żywo

Jego pierwszym oficjalnym albumem był „Lace Up”, na którym można znaleźć takie hity jak: „Wild Boy” z Waka Flocka Flame oraz „Invincible”. Ten ostatni uplasował się na piątym miejscu listy BillBoard 200. W 2011 roku rozpoczął współpracę z wytwórniami Bad Boy i Interscope. W następnych dwóch latach światło dzienne ujrzał album „Black Flag”, który został świetnie przyjęty przez fanów, a także światowych krytyków muzycznych. Do współpracy przy nim zostali zaproszeni między innymi: Pusha T, Meek Mill, czy Wiz Khalifa. Jego najnowszy album pt. „bloom” został wydany w ubiegłym roku. Za jego promocję odpowiedzialny był singiel „Bad Things”, nagrany z Camillą Cabello. Przebój bardzo szybko obiegł cały świat i stał się międzynarodowym hitem, co zaowocowało ponad 150-cioma mln. wyświetleń w serwisie YouTube.

Machine Gun Kelly – Warszawa [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Podczas październikowego koncertu w Warszawie w klubie Progresja, MGK będzie promował swój najnowszy album pt. „bloom”, ale z całą pewnoscią nie zabraknie również innych największych hitów pochodzących z całej jego twórczości. Poniżej prezentujemy przybliżoną rozpiskę czasową koncertu.

Rozpiska godzinowa
18:30 – Otwarcie
19:00 – Support
20:30 – Machine Gun Kelly

Na retransmisję koncertu MGK zapraszamy tutaj:

Machine Gun Kelly - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź