Madness Cage Fighting 2 – Puławy – Powtórka

Madness Cage Fighting 2 - Puławy - Powtórka

Madness Cage Fighting 2 – Puławy – Powtórka. Serdecznie zapraszamy na drugą galę MMA federacji MCF, która zostanie zorganizowana w Puławach już 22 kwietnia 2017 roku. Startujemy już od godziny 19:00!

W ramach gali MCF #2 Snatch zobaczymy 13 pojedynków, w tym amatorskie i zawodowe, które będą toczone na zasadach UFC.

Organizacja MCF to zupełnie coś nowego. Jest to świeżutka federacja, ale jak na swoje warunki, to bardzo prężnie rozwijająca się. Organizacja przede wszystkim skupia wokół siebie zawodników, którzy chcieliby sprawdzić się oraz zaprezentować swoje umiejętności gdzieś indziej niż tylko salka treningowa. Gale organizowane przez MCF mają za zadanie skonfrontować ze sobą zawodników, którzy chcieliby zawalczyć o miejsce w kadrze narodowej na zbliżające się Mistrzostwa Świata, Europy – MCF – Madness Cage Fighting. Z tego właśnie względu serdcznie zapraszamy wszystkich kibiców i fanów MMA na drugą edycję gali Madness Cage Fighting. Publiczność zgromadzona na trybunach będzie świadkiem 13 fantastycznych amatorskich i zawodowych pojedynków. Walki będą odbywały się w dystansie 3 rund 3 minutowych, a wszystko to na legendarnych zasadach UFC. Na gali nie zabraknie również Puławskiego akcentu, w postaci miejscowych wojowników.

Podtytuł #2 Snatch jest nawiązaniem i oddaniem hołdu legendarnej produkcji, jaką jest film Guya Richiego. Ci, którzy widzieli ten film, to doskonale zdaję sobie sprawę, co czeka ich podczas tegorocznej gali MCF. To nie jest przede wszystkim słodziutkie i komercyjne telewizyjne MMA. Nie ma tutaj miejsce na żadne kalkulacje, a nasi zawodnicy bardzo często toczą bój o przysłowiową pietruszkę, a przede wszystkim o zwycięstwo i pokaz swoich umiejętności. Jesteśmy przekonani, że prawdziwi fani tego sportu docenią nasze widowisko i z pewnością nie wyjdą z hali rozczarowani po sobotnim evencie. Poniżej przedstawiamy kartę walk, która będzie na bieżąco uzupełniana.

Walka wieczoru:
84 kg.: Cezary Kęsik vs Volodymyr Izanskiy

Karta główna:
110 kg.: Rafał Krawczyk vs Tomasz Kolcun
86 kg.: Michał Wojdat vs Daniel Soczyński

Karta wstępna:
70 kg.: Artur Pawlik vs Andriy Sapa
90 kg.: Artur Joński vs Jacek Majcher
66 kg.: Adam Filipek vs Roger Irlik
55 kg.: Aleksandra Rola vs Natalia Matląg
77 kg.: Adrian Żak vs Witalij Dżus
60 kg.: Izabella Walczak vs Adrianna Stańkowska

Na retransmisję gali Madness Cage Fighting 2 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Madness Cage Fighting 2 - Puławy - Powtórka

Zostaw odpowiedź