Martina Stoessel – Kraków – Łódź – Powtórka

Martina Stoessel - Kraków - Łódź - Powtórka

Martina Stoessel – Kraków – Łódź – Powtórka. „Tini” jako główna gwiazda serialu „Violetta” pojawi się na dwóch koncertach w Polsce. „Tini” wystąpi trzeciego kwietnia w TAURON Arenie Kraków i szóstego kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi. Portal Streams24.pl będzie miał okazję przeprowadzić transmisję z tych wyjątkowych wydarzeń muzycznych!

Martina „Tini” Stoessel wystąpi w naszym kraju w ramach europejskiej trasy koncertowej pt. „Tini – Got Me Started”.

Nastoletnia artystka urodziła się w 1997 roku w Buenos Aires w Argentynie. Jej matką jest modelka Mariana Muzler, a ojcem reżyser i producent filmowy – Alejandro Stoessel. Od bardzo wczesnych lat rozpoczęła naukę tańca oraz gry na pianinie, gdzie trafiła do Musical Theater. To właśnie tam rozpoczęła serię publicznych koncertów.

Kiedy skończyła 10 lat, to właśnie wtedy rozpoczeła się jej kariera w showbiznesie. Występy w telewizji zaczęła od wcielenia się w rolę Martiny w telenoweli Patito Feo. Prawdziwym zwrotem w jej karierze i milowym krokiem naprzód w zdobywaniu międzynarodowej sławy, było wcielenie się w postać Violetty Castillo w serialu „Violetta”, który został wyprodukowany przez Disney Channel. Serial zadebiutował w 2011 roku i w niewiarygodnie szybkim tempie osiągnął spektakularny sukces. Produkcja okazała się hitem, który jest uwielbiany przez dzieci i nastolatków na całym świecie.

Na scenie muzycznej „Tini” zadebiutowała w 2013 roku dzięki hiszpańskojęzycznej wersji piosenki „The Glow”, z albumu Disney Princesses: Fairy Tale Songs. Ubiegły rok był dla artystki bardzo pracowity, bowiem w kwietniu ukazał się jej debiutancki album zatyutłowany „Tini”. Natomiast w maju, a w Polsce w lipcu, swoją premierę miał film muzyczny pt. „Tini – Nowe Życie Violetty”, gdzie zagrała główną rolę.

Martina „Tini” Stoessel [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ]

Europejska trasa pt. „Tini – Got Me Started” jest pierwszą jej solową wyprawą po Europie. To właśnie podczas niej wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Jeden z nich odbędzie się trzeciego kwietnia w Krakowie w TAURON Arenie, a drugi szóstego kwietnia w Łodzi w Atlas Arenie. Podczas koncertów artystka zaprezentuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także hity, które zapoczątkowały jej karierę muzyczną.

Na retransmisję koncertów Matiny „Tini” Stoessel zapraszamy tutaj:

Kraków – 03/04/2017

Martina Stoessel - Kraków - Łódź - Powtórka

Łódź – 06/04/2017

Martina Stoessel - Kraków - Łódź - Powtórka

Zostaw odpowiedź