Mayweather vs McGregor – Las Vegas – Transmisja zakończona

Mayweather vs McGregor - Las Vegas - Transmisja zakończona

Mayweather vs McGregor – Las Vegas – Transmisja zakończona. Już w najbliższy weekend w nocy z soboty na niedzielę w wadze półśredniej dojdzie do hitowego pojedynku między Floydem Mayweatherem, a Conorem McGregorem. Starcie odbędzie się w ringu bokserskim na gali w Las Vegas. Główna walka tego wieczoru odbędzie się ok. godziny 6-tej nad ranem czasu polskiego.

Floyd Mayweather Jr. jest amerykańskim bokserem urodzonym w 1977 roku w Grand Rapids. Na swoim koncie posiada mistrzostwo świata federacji WBC, WBA i WBO w wadze półśredniej, WBC i WBA w wadze junior średniej  oraz mistrzostwo świata organizacji WBC w kategoriach junior lekkiej, lekkiej, junior półśredniej i lekkośredniej oraz organizacji IBF w kategorii półśredniej. Posiada także brązowy medal olimpijski, który zdobył w Atlancie.

Conor Anthony McGregor to irlandzki zawodnik walczący na codzień w Mieszanych Sztukach Walki. Jest mistrzem organizacji UFC, a także Cage Warriors w dwóch kategoriach: piórkowej i lekkiej. W tym samych kategoriach posiada również mistrzostwo organizacji Ultimate Fighting Championship. Kibicom na całym świecie jest znany przede wszystkim z dosyć nietypowego stylu walki i z nokautującego ciosu.

Mayweather vs McGregor - Las Vegas - Transmisja zakończona

Mayweather vs McGregor [RETRANSMISJA WALKI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LIVESTREAM]

Pojedynek tych obu fantastycznych wojowników przez wielu nazywany jest po prostu „Money Fight”, a tak mniej oficjalnie – „Skok na kasę”. Gala organizowana w Las Vegas ma zapewnić zysk na poziomie niespełna 400 mln. dolarów. Mayweather wg. oficjalnych informacji ma zarobić az 100 mln. dolarów, a McGregor 75 mln. dolarów. Jeśli te spekulacje się potwierdzą, to będzie to z całą pewnością najdrożśza walka w historii sportów walki. Mayweather obecnie już ponad dwa lata przebywa na sportowej emeryturze. Powraca on do ringu bokserskiego specjalnie, żeby zawalczyć z McGregorem. Walka odbędzie się w kategorii półśredniej. Jeśli pięściarz zwycięży z Irlandczykiem, będzie to jego 50-te zwycięstwo w zawodowej karierze.

Podczas gali dojdzie również do czterech innych pojedynków, w których zobaczymy walki o pas mistrza świata IBF, Gervonta Davis – Francisco Fonseca i mistrza świata WBA, Nathan Cleverly – Badou Jack. Walka główna odbędzie się ok. godziny 6-tej nad ranem czasu polskiego.

Mayweather vs McGregor - Las Vegas - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź