MGębski Boxing Night – Radom – Transmisja zakończona

MGębski Boxing Night - Radom - Transmisja zakończona

MGębski Boxing Night – Radom – Transmisja zakończona. Zapraszamy na kolejną galę Babilon Promotion, która zostanie zorganizowana w Radomiu. W najciekawszym pojedynku gali MGębski Boxing Night w wadze ciężkiej zobaczymy Krzysztofa Zimnocha, a jego rywalem będzie amerykanin – Joey Abell.

Już dziewiątego września zawodowy boks powraca do Radomia. Będzie to z pewnością bardzo ciekawe wydarzenie, które po raz pierwszy w historii odbędzie się na otwartym stadionie. Tego wieczoru zobaczymy Łukasza Różańskiego i Alberta Sosnowieskiego. Główną atrakcją gali będzie jednak pojedynek w wadze ciężkiej, w której Krzysztof Zimnoch skrzyżuje rękawice z Joey’em Abell’em.

MGębski Boxing Night - Radom - Transmisja zakończona

Krzysztof Zimnoch (22-1, 15 KO) od samego początku swojej zawodowej kariery prezentował się bardzo dobrze. Posiadał on talent, który w połączeniu ze znakomitymi warukami fizycznymi, pozwolił mu wiele razy zwyciężać na amatorskich ringach bokserskich w Polsce i za granicą. Pierwszym jest sukcesem było zwycięstwo w 2007 roku na mistrzostwach świata w Chicago z samym Deontayem Wilderem. Amerykanin obecnie jest mistrzem organizacji WBC. Zimnoch zawodową karierę rozpoczął w 2010 roku i od tamtego właśnie momentu zwyciężył 22 razy, a 15 starć zakończył już przed czasem. Swój ostatni pojedynek będzie na pewno bardzo dobrze wspominał, bo zwyciężył on z pogramcą Andrzeja Gołoty – Michaelem Grantem. Jeśli pięściarz z Białegostoku zwycięży w Radomiu, być może pod koniec roku stanie on w ringu w niezwykle emocjonującym pojedynku naprzeciwko Artura Szpilki.

Joey Abell (33-9, 31 KO) w swojej karierze zawodowej zawalczył 12-krotnie. Podczas całej jego kariery odniósł aż 33 zwycięstwo, z czego tylko dwa z nich nie zakończyły się przed czasem. W swoim ostatnim pojedynku w ramach gali Premier Boxing Champions zwyciężył z niepokonanym Johnem Nofire (19-0).

MGębski Boxing Night [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Pojedynek Krzysztofa Zimnocha z Joeyem Abellem z pewnością dostarczy wielu niezapomnianych emocji. Zanim jednak dojdziemy do ostatniej walki tej gali, zobaczymy w ringu również takich zawodników jak Łukasz Różański czy Albert Sosnowski. Już dziś pragniemy zaprosić także na transmisję gali, którą przeprowadzi portal Streams24.pl

Walka wieczoru:
Krzysztof Zimnoch – Joey Abell

Karta główna:
Albert Sosnowski – Łukasz Różański
Sergiej Werwejko – Nagy Aguliera
Paweł Wierzbicki – Revez Karelishvili
Przemysław Runowski – Vazyr Tamoyan
Mateusz Tryc – Remigiusz Wóz
Piotr Podlucki – Wiktor Kondor

MGębski Boxing Night - Radom

Zostaw odpowiedź