MMA Way: Oniszczuk vs Szaja – Żary – Powtórka

MMA Way: Oniszczuk vs Szaja - Żary - Powtórka

MMA Way: Oniszczuk vs Szaja – Żary – Powtórka. W dniu 24 czerwca o godzinie 21:00 w Żarach będziemy świadkami debiutu nowej federacji MMA. Gala MMA Way odbędzie się w hali gimnazjum nr. 3. W walce wieczoru Kamil Oniszczuk zmierzy się z Pawłem Szają.

Tak jak już wyżej wspomnieliśmy, w dniu 24 czerwca w Żarach odbędzie się pierwsza edycja gali nowej organizacji MMA Way. Swego czasu nowe organizacje mnożyły się w Polsce jak przysłowiowe grzyby po deszczu, ale w pewnym momencie to wszystko na szczęście zwolniło. Wiosna była okresem rozpoczęcia tzw. dobrobytu dla polskich organizacji sportów walki. Tym razem to w lubuskiem odbędzie się kilka ciekawych pojedynków, w których zmierzą się miejscowi najbardziej utalentowani zawodnicy.

MMA Way: Oniszczuk vs Szaja - Żary - Powtórka

Najważniejsza walka wieczoru będzie nalezała do jednego z reprezentantów Ankosu MMA – Kamila Oniszczuka (2-0), który zmierzy się z deiutującym w zawodowym MMA – Pawłem Szają (0-0).  Starcie odbędzie się w lomicie wagowym 77 kg. na dystansie 3×5 min. Dla Oniszczuka będzie to już trzeci pojedynek na zawodowym ringu. Wartym odnotowania jest również fakt, że jak do tej pory, nie doznał on goryczy porażki. Startował on między innymi n galach AFC/PLMMA, które są świetnym sprawdzianem umiejętności przed rozpoczęciem zawodowej kariery w MMA. Po raz pierwszy zadebiutował w ubiegłym roku na gali Soul FC 4, gdzie jednogłośnie pokonał Bartosza Siwka. W swojej ostatniej walce na 7 gali w Międzychodzie zwyciężył w trzeciej rundzie z Dominikiem Szalczykiem. Jego przeciwnim natomiast, dopiero zaczyna swoją przygodę z zawodowym MMA, ale ma on również na swoim koncie wiele sukcesów w amatorskich zawodach.

MMA Way: Oniszczuk vs Szaja [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Jak już wspomnieliśmy, czerwcowa gala jest świetnym wydarzeniem sportowym, które skupia wokół siebie kibiców i pasjonatów mieszanych sztuk walki. Gala MMA Way odbędzie się w dniu 24 czerwca 2017 roku o godzinie 21:00 w żarskiej hali gimnazjum nr 3. Portal Streams24.pl będzie miał okazję przeprowadzić transmisję z tego eventu, na co serdecznie zapraszamy.

Na transmisję gali MMA Way zapraszamy od godziny 20:30 tutaj:

MMA Way: Oniszczuk vs Szaja - Żary - Powtórka

Zostaw odpowiedź