Natalie Imbruglia – Warszawa – Powtórka

Natalie Imbruglia - Warszawa - Powtórka

Natalie Imbruglia – Warszawa – Powtórka. Multiplatynowa australijska gwiazda pojawi się na jedynym koncercie w Polsce w warszawskiej Stodola już 26 kwietnia 2017 roku. Początek koncertu o godzinie 19:00, a na transmisję zaprasza portal Streams24.pl.

Natalie Imbruglia wyruszyła wczoraj w międzynarodową kameralną trasę koncertową pt. „The Natalie Imbruglia Acoustic”, w ramach której odwiedzi 17 krajów, jak i również Polskę.

Natalie Imbrulgia jest australijską piosenkarką, która otrzymała trzykrotną nominację do prestiżowej nagrody Grammy. Jej najnowsza płyta wydana w 2015 roku jest zbiorem współczesnych coverów. Artystka inspirowała się takimi sławami jak między innymi: Cat Stevens, Damien Rice, Tom Petty, Pete Townshend oraz Zac Brown Band. Jej pierwszy singiel pt. Instant Crush ujrzał światło dzienne w dniu 22 kwietnia 2017 roku, a jej prawdziwymi autorami była grupa nagrodzona Grammy – Duft Punk. Natalie zdecydowała się nagrać cover tego utworu, ponieważ sama uważa, że w oryginalnej wersji utworu nie słychać dokładnie słów, z uwagi na efekty specjalne. Sama Natalie uważa również, że jest to bardzo przepiękna historia, którą każdy powinien usłyszeć i którą sama na prawdę uwielbia. Efekty pracy nad tym coverem są na prawdę bardzo zadowalające.

Równo dwa lata później piosenkarka rozpoczyna trasę koncertową, która rozpoczęła się w Rosji. Artystka występować będzie przede wszystkim na mniejszych obiektach muzycznych tak, żeby stworzyć wyjątkową atmosferę i nawiązać lepszy kontakt z fanami. Te mniejsze i kameralne koncerty są tak na prawdę szczerymi podziękowaniami dla jej wiernych fanów na całym świecie.

Podczas jej trasy po świecie, na koncercie w Warszawie w klubie Stodoła, fani usłyszą jej największe hity jak i również najlepsze kawałki z jej ostatniego albumu. Na jej drodze znalazły się takie państwa jak: Polska, Estonia, Irlandia, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, a cała trasa zakończy się 27 maja w Danii. Już dziś chcielibyśmy zakończyć fanów Natalie Imbruglii na transmisję tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego, jakim będzie jej jedyny występ w naszym kraju.

Na retransmisję koncertu Natalii Imbruglii w Warszawie w jakości HD zapraszamy tutaj:

Natalie Imbruglia - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź