Nick Cave & The Bad Seeds – Warszawa – Powtórka

Nick Cave & The Bad Seeds - Warszawa - Powtórka

Nick Cave & The Bad Seeds – Warszawa – Powtórka. Do polski po czteroletniej przerwie powraca australijska grupa Nick Cave & The Bad Seeds. Koncert odbędzie się już 24 października w Hali Torwar w Warszawie. Początek już o godzinie 19:30!

Nick Cave to australijski twórca, którego wnętrze przepełnione jest blusowym i rock & rollowym folklorem. Jednak konfrontacja tego, co stare przekształciła się w związek z publicznością, ten fizyczny i emocjonalny. We wrześniu tego roku miejsce miała premiera szesnatego albumu studyjnego grupy Nick Cave & The Bad Seeds pt. „Skeleton Tree” oraz filmu w reżyserii Andrew Dominika – „One More Time With Feeling”. Podbił on najbardziej prestiżowe listy przebojów na całym świecie, a także znalazł się na najwyższym miejscu w całym zbiorze muzycznym grupy. Nick Cave przy pomocy Micka Harvey’a przeglądneli stare pryawatne archiwa i wybrali nieopublikowane do tej pory zdjęcia i pamiątki. Wszystko po to, żeby opracować przepiękną książkę wraz z twardą okładką i kolekcją oryginalnych esejów.

Nick Cave & The Bad Seeds - Warszawa - Powtórka

Koncertowali oni już między innymi w tym roku w Australii, gdzie zachwycili fanów oraz dziennikarzy muzycznych. Australijczycy zaliczani są do światowej czołówki koncertowej powracają we wrześniu do Wielkiej Brytanii na pięć koncertów, a także do Polski, żeby zapewnić swoim fanom wiele niezapomnianych emocji i wrażeń podczas halowych występów. Podczas ich jesiennej trasy koncertowej będzie można usłyszeć najnowszy materiał grupy oraz największe hity w ich całej działalności muzycznej. W skład obecnej siedmioosobowej grupy wchodzą: Nick Cave, Warren Ellis, Martyn Casey, Thomas Wydler, Jim Sclavunos, George Vjestica i Larry Mullins. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich fanów grupy na transmisję koncertu, która dostępna będzie dzięki uprzejmości naszego portalu. Informujemy także, że zamieszczona rozpiska czasowa jest wyłączona orientacyjna i można ulec ona delikatnej modyfikacji.

Nick Cave & The Bad Seeds – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Rozpiska czasowa koncertu:
17:30 – Wejście early entrance
18:00 – Wejście
19:30 – Nick Cave & The Bad Seeds

Na retransmisję koncertu Nick Cave & The Bad Seeds z Warszawy zapraszamy tutaj:

Nick Cave & The Bad Seeds - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź