Night of the Proms 2017 – Warszawa – Łódź – Powtórka

Night of the Proms 2017 - Warszawa - Łódź - Powtórka

Night of the Proms 2017 – Warszawa – Łódź – Powtórka. To już czwarta edycja wyjątkowego festiwalu muzycznego, która odbędzie się w Polsce. Night of the Proms 2017 w tym roku gościć będzie 24 marca w Warszawie na Hali Torwar i 25 marca w Łodzi w Atlas Arenie.

Night of the Proms jest wyjątkowym i jednym z najważniejszych halowych festiwali muzycznych, który łaczy w sobie muzykę klasyczną i rozrywkową w wykonaniu największych gwiazd gatunku. Pierwsza edycja zadebiutowała ponad 30 lat w Belgii. W tym czasie seria wyjątkowych koncertów gościła w takich państwach jak Belgia, Holandia, Niemcy, Dania, Francja i Stany Zjednoczone. Na scenie w ciągu wszystkich edycji gościły największe gwazdy muzyczne. Mowa tutaj między innymi o Stingu, Andrea Bocellim. Jamesie Brownie, Joe Cockerze, Sealu i wielu wielu innych znakomitych artystów.  W Polsce będzie to już czwarta edycja uznanego w Europie festiwalu i po raz czwarty odbędzie się w ona w łódzkiej Atlas Arenie. Do tej pory łącznie wszystkie edycje oglądało ponad 20 tysięcy widzów.

Night of the Proms 2017 w Polsce zostanie zorganizowane w Warszawie oraz Łodzi. Gwiazdami tegorocznej edycji będą UB 40, Anastacia, Ronan Keating i Margaret.

Pierwszą ogłoszoną gwiazdą wieczoru, która wystąpi na Night of the Proms jest legendarna Brytyjska grupa UB40. Publiczność będzie mogła usłyszeć również świetną Kanadyjską śpiewaczkę operową – Natalie Choquette. Będzie to jej pierwszy występ w naszym kraju. Do Polski powrócą również artyści, których mieliśmy okazję usłyszeć w ramach poprzednich edycji w Polsce. Mowa tutaj o światowej sławy orkiestrze Il Novecento, Akademicki Chór Politechniki Łódźkiej oraz Brytyjski artysta, który wystąpił na prawie każdej edycji Night of the Proms. Ostatnią gwiazdą i zarazem reprezentantką naszego kraju będzie bardzo piękna i niezwykle utalentowana jedna z najpopularniejszych wokalistek popowych ostatnich lat – Margaret. Na rynku muzycznym pojawiła się w 2013 roku i od razu rozkochała w sobie wielu fanów hitem, który zajął trzecie miejsce na liście najlepiej sprzedającego się utworu w Polsce – Thank You Very Much.

Na retransmisję Night of the Proms 2017 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Night of the Proms 2017 - Warszawa - Łódź - Powtórka

Zostaw odpowiedź