Noc wojowników: Adamek vs Kassi – Częstochowa – Powtórka

Noc wojowników: Adamek vs Kassi - Częstochowa - Powtórka

Noc wojowników: Adamek vs Kassi – Częstochowa – Powtórka. Już osiemnastego listopada Częstochowa stanie się stolicą Polskiego boksu. Podczas gali Noc wojowników zobaczymy trzy starcia, w których stawką będą pasy mistrzowskie. Jednym z najważniejszych i zarazem walką wieczoru będzie starcie Tomasza Adamka (51-5, 30 KO) z Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO).

Organizatorem wydarzenia są grupy: Tymex Boxing Promotion, AG Prmotion i MB Promotion. Podczas sobotniej gali kibice zobaczą siedem pojedynków, a w trzech z nich stawką będzie pas mistrzowski. W jednym z nich w kategorii półśredniej zobaczymy Łukasza Wierzbickiego (13-0, 6 KO), który skrzyżuje rękawice z Michałem Żeromińskim (13-2-1, 1 KO). Drugi z nich to pojedynek w kategorii supperlekkiej, w którym Michał Leśniak (7-1, 2 KO) zawalczy z Kamilem Młodzińskim (8-2-3, 5 KO). Trzecim i zarazem najważniejszym starciem tego wieczoru będzie pojedynek Tomasza Adamka (51-5, 30 KO) z Fredem Kassim (18-6-1, 10 KO). Stawką tego pojedynku będzie międzynarodowe trofeum. Szansę do zaprezentowania swoich umiejętności bokerskich przed miejscową publicznością otrzyma również Adam Balski (10-0, 8 KO), który powraca do ringu po fantastycznym zwycięstwie z Łukaszem Janikiem.

Noc wojowników: Adamek vs Kassi - Częstochowa - Powtórka

Tomasz Adamek nadal liczy się w wyścigu po tytuł mistrza świata wagi ciężkiej. Powrócił on do ringu w tym roku podczas gali Polsat Boxing Night, na której zwyciężył Solomona Haumono. Jego rywal jest Kameruńczykiem, który z pewnością może poszczycić się pojedynkami z bokserską czołówką światową. Już niejednokrotnie udodownił, że w ringu daje z siebie wszystko, a problemy z nim mieli tacy bokserzy jak między innymi: Chris Arreola i Dominic Breazeale.

Noc wojowników: Adamek vs Kassi – Częstochowa [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Karta walk:
Walka o Międzynarodowe Mistrzostwo Polski
Tomasz Adamek (51-5) vs. Fred Kassi (18-6-1)

Walka o Mistrzostwo Polski w kategorii półśredniej
Michał Żeromiński (13-2-1) vs. Łukasz Wierzbicki (13-0)

Walka o Mistrzostwo Polski w kategorii super lekkiej
Michał Leśniak (7-1) vs. Kamil Młodziński (8-2-3)

Pozostałe pojedynki
Adam Balski (10-0) vs. Demtrius Banks (9-2)
Robert Parzęczewski (17-1) vs. Said Mbelwa (43-25-5)
Mateusz Rzadkosz (5-0-1) vs. Tomasz Gromadzki (5-0-1)
Damian Wrzesiński (12-1-0) vs. Marek Laskowski (9-8-2)

Na retransmisję gali Noc Wojowników zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Noc wojowników: Adamek vs Kassi - Częstochowa - Powtórka

Zostaw odpowiedź