Nosalowy Dwór Boxing Night – Zakopane – Powtórka

Nosalowy Dwór Boxing Night - Zakopane - Powtórka

Nosalowy Dwór Boxing Night – Zakopane – 08/04/2017 – Na Żywo. W najbliższą sobotę od godziny 19:00 w Nosalowym Dworze na Podhalu odbędzie się pierwsza edycja gali boksu – Nosalowy Dwór Boxing Night.  Transmisja wyłącznie na Streams24.pl.

Najważniejszym wydarzeniem tego dnia będzie starcie, w którym Maciej Sulęcki zmierzy się z Meksykaninem – Michi Munozem. Na gali w roli gości specjalnych pojawią się Krzysztof Diablo Włodarczyk, Krzysztof Głowacki, Ewa Piątkowska i Mariusz Wach.

Maciej Sulęcki (23-0, 8 KO) jest okrzyknięty jednym z najlepiej zapowiadających się bokserów, który razem z Krzysztofem Głowackim znajduje się na liście dziesięciu najlepszych bokserów świata w wadze środniej rankingu ESPN oraz magazynu „The Ring”. Sulęcki zwrócił oczy całego bokerskiego świata dzięki sensacyjnej wygranej w Chicago z niepokonanym do tamtego czasu – Hugiem Centeno Juniorem (25-6, 16 KO). Jego sobotnie starcie z Munozem będzie pewnego rodzaju testem, ponieważ odbędzie się w niższej kategorii wagowej.

W ciekawej walce tego wieczoru w wadze średniej na dystansie dziesięciu rund zobaczymy Krzysztofa Kopytko. Jego rywalem będzie Robert Świerzbiński. Dla Krzysztofa będzie to powrót do ringu po porażce, której doznał w starciu z Mykolą Vovkiem i przerwał swoją serię dwunastu zwycięstw z rzędu.

Kolejna walka w kategorii półśredniej zapowiada się równie ciekawie, bowiem na przeciwko siebie w ringu staną Przemysław Runowski i Ivan Njegac. 22-letni Runowski zaliczany jest do najbardziej utalentowanych bokserów młodego pokolenia. Jego rywalem będzie utalentowany wojownik z Chorwacji, który w ubiegłym roku pokonał Kamila Młodzińskiego.

Ostatnią ciekawą walką w wadze półciężkiej będzie pojedynek Marka Matyji, który skrzyżuje swe rękawice z Emanuelem Feuzeu. Marek Matyja jest 26-letnim zawodnikiem walczącym w kategorii półciężkiej, który zaliczany jest do najlepszych zawodników znad Wisły w swojej wadze. Przeciwnikiem Matyji będzie Kameruńczyk urodzony w Hiszpanii.

Już dziś serdecznie zapraszamy na niezwykle emocjonujący wieczór, który obfitował będzie w sześć zawodowych pojedynków bokserskich, a najgłówniejszym z nich będzie właśnie w/w pojedynek Macieja Sulęckiego z Meksykaninem – Michi Munozem.

Na retransmisję gali w jakości HD zapraszamy tutaj:

Nosalowy Dwór Boxing Night - Zakopane - Powtórka

Zostaw odpowiedź