Oddisee – Warszawa – Powtórka

Oddisee - Warszawa - Powtórka

Oddisee – Warszawa – Powtórka. Tego dnia nasz kraj odwiedzi raper i zarazem producent muzyczny – Oddisee. Koncert odbędzie się 11-tego kwietnia 2017 roku w warszawskim klubie Stodoła, a transmisja będzie dostępna za pośrednictwem portalu Streams24.pl

Oddisee, a właściwie Amir Mohamed odwiedzi Polskę wraz z członkami swojego zespołu Good Compny w ramach trasy koncertowej Beneath The Surface Tour.

Jak już wyżej wspomnieliśmy 32-letni amerykański raper i producent muzyczny, tak na prawdę nazywa się Amir Mohamed i pochodzi z Waszyngtonu. Wpływ na twórczość Amira miał głównie soul i rap, ale tak na prawdę to muzyka całego świata odegrała tutaj ogromne znaczenie. Zrezygnował z nauki na Art. Institute of Philadelphia, żeby w pełni móc oddać się pasji, którą było tworzenie muzyki hip-hopowej. W końcu po pewnym czasie na świat wyszedł utwór pt. „Music Lounge”, który znalazł się na debiutanckiej płycie wydanej w 2002 roku pt. „The Magnificent DJ Jazzy Jeff’s” . Pierwszy solowy krążek zatytułowany „Foot in the Door” miał swoją premierę 2012 roku i został zmiksowany przez Jazzy Jeff’a. Natomiast w ubiegłym roku doczekaliśmy się mixtape’a pt. „The Odd Tape” i EPki – „Alwasta”.

Oddisee – Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, O KTÓREJ ROZPOCZĘCIE]

Oddisee wraz ze swoją grupą Good Company rozegrał ponad 50 koncertów na całym świecie, zyskując przy tym sympatię i uznanie coraz większej rzeszy fanów, a także krytyków muzycznych. Wielu krytyów odważyło się nazwać ich nawet „nowymi The Roots”. Polscy fani będą mieć okazję usłyszeć ich na żywo dzięki trasie Beneath The Surface Tour, bo to właśnie w jej ramach pojawi się na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w Klubie Stodoła w Warszawie. Dodatkowo oprócz nich na scenie zobaczymy również pochodzącego ze stolicy Stanów Zjednoczonych – Olivera St. Louisa. W swoim dorobku posiada tylko jeden debiutancki album pt. kilowat, który ujrzał światło dzienne w 2006 roku i to tak na prawdę on zapewnił Oliverowi byt na rynku muzycznym.

Na retransmisję koncertu Oddisee z Warszawy w jakości HD zapraszamy tutaj:

Oddisee - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź