Open Fire Festival – Żywiec – Powtórka

Open Fire Festival - Żywiec - Powtórka

Open Fire Festival – Żywiec – Powtórka. Już 25 czerwca 2017 roku zapraszamy na wielkie wyjątkowe wydarzenie, które na scenie zgromadzi legendy oraz obecne gwiazdy muzyki klubowej. Gościem specjalnym bedzie nie kto inny jak sam Popek Monster.

Ten wyjątkowy festiwal muzyki klubowej swoim klimatem jest w pewnym seansi utożsamiany z najdłuższą nocą w roku czyli Nocą Świętojańską. Fire Festival swoją nazwą nawiązuje również do wielkiego święta ognia. To będzie z pewnością bezprocedensowe wydarzenie muzyczne w skali całego kraju. Impreza na scenie zgromadzi wielkie legendy oraz obecne gwiazdy muzyki klubowej na świecie. Dodatkową atrakcją będą wizualne efekty w postaci pokazów ognia, pirotechniki scenicznej, a także wyjątkowego pokazu laserowego na kurtynach wodnych.

Podczas festiwalu swoją ponad dwudziestoletnią karierzę na scenie klubowej, zakończy dobrze znany wszystkim i legendarny – Flashrider. Swoją przygodę z konsoletą muzyczną rozpoczął w połowie lat dziewięćdziesiątych, kiedy odkrył prawdziwe zamiłowanie do DJ’ki. To właśnie w tamtym okresie zaczął mixować na swoim własnym adapterze. Niedługo później jego międzynarodowa kariera nabrała prawdziwe zawrotnego tempa. Współpracował między innymi z takimi sławami jak: Brooklun Bounce, DJ Matthias Menck, C.J. Stone, Voodoo’n’Serano, Pulsedriver, Gardewg, Tom Mountain oraz DJ T-Kay. Jego największym hitem jest kawałek pt. „Attenzione”. To właśnie on zajmował pierwsze miejsce na najpopularniejszych listach muzyki klubowej na świecie.

Open Fire Festival [RETRANSMISJA FESTIWALU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINE-UP]

Open Fire Festival - Żywiec - Powtórka

Niedzielne popołudnia to czas rozpoczęcia wakacji, a także dzień, w którym Amfiteatr na Żywiecczyźnie dosłownie zapłonie. Wszystko, to za sprawą Open Fire Festivalu, który zgromadzi prawdziwych fanów muzyki klubowej w Polsce. Z tej okazji na scenie zobaczymy  legendy oraz obecne wielkie gwiazdy muzyki klubowej. Dodatkowo również w ramach festiwalu zobaczymy jednego z najbardziej kontrowersyjnych skandalistów – Popka Monstera. Tego wieczoru zaprezentuje on na żywo swoje najlepsze kawałki, a także przeboje z najnowszego repertuaru. Została również dodana przybliżona rozpiska czasowa. Między koncertami odbędą się liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Na retransmisję Open Fire Festival zapraszamy tutaj:

Open Fire Festival - Żywiec - Powtórka

Zostaw odpowiedź