Papa Roach – Warszawa – Transmisja zakończona

Papa Roach - Warszawa - Transmisja zakończona

Papa Roach – Warszawa – Transmisja zakończona. Portal Streams24.pl zaprasza na transmisję koncertu amerykańskiej grupy Papa Roach, która pojawi się już 19-tego września w warszawskiej Progresji. Jako support wystąpi Frank Carter & The Rattlesnakes.

Grupa Papa Roach istnieje na scenie muzycznej już od przeszlo dwóch dekad. W jej skład niezmiennie wchodzą: Jacoby Shaddix, Jerry Horton, Tobin Esperance i Tony Palermo. Na samym początku swojej kariery muzycznej koncertowali wyłącznie dla lokalnej publiczności. Prawdziwy przełom nadszedł dzięki singlowi „Last Resort”, który pochodził z albumu pt. „Infest”. Dzięi tej produkcji muzycy bardzo szybko podbili międzynarodową scenę muzyczną. Od początku istnienia sprzedali ponad 10 mln. płyt na całym świecie i zdobyli dwie prestiżowe nagrody Grammy. Odbyli także światową trasę z Eminemem i Marylinem Masonem, co zaowocowało biciem rekordów popularności na popularnym serwisie YouTube.

Papa Roach - Warszawa - Transmisja zakończona

Najnowszy album grupy nosi nazwę „Crooked Teeth”, a swoją premierę miał 19 maja tego roku. Jest on następcą wyprodukowanego w 2015 roku – „F.E.A.R.” O rozpoczęciu pracy nad nowym albumem wiadomo było już od maja ubiegłego roku, kiedy to formacja ruszyła ze zbiórką crowdfundingową na serwisie PledgeMusic. Dosyć ciekawą niespodzianką jest fakt, że na nowym albumie gościnnie wystąpili Machine Gun Kelly oraz Skylar Grey. Nagrywany był on w Hollywood i jest on z całą pewnością o wiele bardziej hip-hopowy niż jego poprzednik z 2015 roku, który cieszył się także ogromnym sukcesem i zachwycił swoich fanów.

Papa Roach – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA GODZINOWA]

Amerykańska grupa Papa Roach powraca do naszego kraju z nowym albumem, który nosi nazwę „Crooked Teeth”. Tym razem miejscem ich występu będzie klub Progresja w Warszawie. W roli supportu wystąpi Frank Carter & The Rattlesnakes. Poniżej natomiast prezentujemy przybliżoną rozpiskę czasową. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich fanów zespołu oraz gatunku muzycznego na transmisję koncertu na żywo, która odbędzie się tylko i wyłącznie na portalu Streams24.pl

Czasówka koncertu Papa Roach
19:00 – Otwarcie drzwi
19:45 – Support: Frank Carter
20:50 – Papa Roach

Papa Roach - Warszawa - Transmisja zakończona

Zostaw odpowiedź