PLMMA 73 – Ciechanów – Powtórka

PLMMA 73 - Ciechanów - Powtórka

PLMMA 73 – Ciechanów – Powtórka. Kolejna gala PLMMA odbędzie się dokładnie 7 dni przed długo wyczekiwanym „KSW Colosseum”. Na galę PLMMA 73 zapraszamy zatem w dniu 20 maja 2017 roku od godziny 20:00 do Ciechanowa.

Gala PLMMA 73 jest już drugą międzynarodową imprezą organizowaną przez Profesjonalną Ligę MMA, w której o pasy mistrzowskie do walki z Polakami staną zawodnicy z całego świata. To będzie również druga gala, na której zobaczymy utytułowanego sztangistę – Szymona Kołeckiego. Podczas 73 edycji PLMMA dojdzie również do debiutu byłego mistrza organizacji KSW i  Celtic Gladiator – Krzysztofa Kułaka. Poza tym tego wieczoru zobaczymy również takich zawodników jak: Marian Ziółkowski, Marcin Naruszczka, Michał Pasternak, Mateusz Piskorz, Karol Linowski, Mariusz Radziszewski, Wojciech Orłowski, Łukasz Klinger oraz wielu innych świetnych zawodników, nie koniecznie z naszego kraju.

Najgłówniejsza walka wieczoru będzie należała do Szymona Kołeckiego (1-0), a jego rywalem będzie nieco bardziej doświadczony – Wojciech Balejko (4-7).

W wadze lekkiej dojdzie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego, w której Marian Ziółkowski (16-5-1) zawalczy z Abdisalamem Kubanychem (8-1). Ziółkowski miał wielką szansę na walkę na gali FEN o pas mistrzowski. Szansę tą przekreśliła niespodziewana porażka, której doznał na PLMMA 70 z Denilsonem Nevesem De Oliveirą. Jego powrót do PLMMA był bardzo udany, bo już na PLMMA 72 pokonał w Łomiankach Dragana Pesica i odzyskał tytuł mistrzowski. W ostatniej walce Abdislama doznał porażki podczas gali AFL, a jego pogromcą okazał się Ruslan Rakhmonkulov.

W wadze średniej niezwykle doświadczony Matt Horwich (30-25-1) stoczy swoją trzecią walkę w Polsce w PLMMA, a jego przeciwnikiem będzie Piotr Siwkowski (3-2). Amerykański weteran zadebiutował w Polsce na PLMMA podczas 70-tej edycji, gdzie przegrał z Marcinem Naruszczką. W swoim kolejnym pojedynku dla PLMMA zdołał pokonać Dawida Ramireza. Siwkowski po raz pierwszy zawalczył na PLMMA w 2014 roku, gdzie bardzo szybko przegrał w Brodnicy z Majkelem Pawłowskim.

Następną kategorią jest waga półciężka. W tej kategorii Sylwester Borys (9-4) powraca do organizacji by zmierzyć się z Dawidem Pasternakiem (11-2). Borys w swojej ostatniej walce doznał porażki na Spartan Fight 6, gdzie bardzo skutecznie wypunktował go Grzegorz Siwy. Pasternak wracając do starć w zawodowym MMA, zawalczył dla organizacji One Championship. Niestety, ale Pasternak przegrał walkę o pas z doświadczonym grapplerem, jakim jest Roger Gracie. Ostatni pojedynek nie był również szczęśliwy dla Pasternaka, bowiem przegrał przed własną publicznością z Aung La Nsangą.

Najważniejszą walką podczas PLMMA 73 będzie starcie utytułowanego sztangisty Szymona Kołeckiego (1-0), którego przeciwnikiem będzie o wiele bardziej doświadczony w MMA – Wojciech Balejko (4-7). Kołecki w swoim debiucie rozprawił się z Dawidem Kazimierczukiem. Balejko swoją ostatnią walkę przegrał w Łomiankach z Wojciechem Orłowskim przez jednogłosną decyzję sędziów. Mimo, że ma ujemny bilans, ale jest na pewno bardzo dobrym przeciwnikiem dla Kołeckiego, bo jego atutem jest z pewnością doświadczenie w MMA, którego Kołeckiemu jeszcze niestety brakuje.

PLMMA 73 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Walka wieczoru
93 kg.: Szymon Kołecki (1-0) vs. Wojciech Balejko (4-7)

Główna karta
O mistrzostwo wagi półciężkiej (93 kg.): Kewin Wiwatowski (4-3) vs. Łukasz Klinger (7-4)
84 kg.: Karol Linowski (4-1) vs. Leandro Bispo (5-3)
84 kg.: Paweł Trybała (3-1) vs. Adam Niedźwiedź (3-2)
O mistrzostwo wagi średniej (84 kg.): Marcin Naruszczka (18-6-1) vs. Edilson Franca (8-7)
77 kg.: Michał Tarabańka (3-5) vs. Krzysztof Kułak (28-15-2)
O mistrzostwo wagi lekkiej (70 kg.): Marian Ziółkowski (16-5-1) vs. Reinaldo Teixeira (2-3)

Pozostałe
70 kg.: Damian Majewski (1-2) vs. Paweł Mazajło (1-0)
84 kg.: Matt Horwich (29-25-1) vs. Piotr Siwkowski (2-2)

Walki dodatkowe
80 kg.: Mateusz Piskorz (11-3) vs. Mariusz Radziszewski (14-14-2)
93 kg.: Michał Pasternak (11-2) vs. Sylwester Borys (9-4)

Na retransmisję gali PLMMA 73 zapraszamy tutaj:

PLMMA 73 - Ciechanów - Powtórka

Zostaw odpowiedź