PLMMA 75 – Torwar – Powtórka

PLMMA 75 - Torwar - Powtórka

PLMMA 75 – Torwar – Powtórka. Już pierwszego grudnia na warszawskim Torwarze odbędzie się kolejna edycja gali PLMMA, która tym razem zostanie zorganizowana pod szyldem walki z nowotworem. W ramach PLMMA 75 zobaczymy między innymi: Łukasza Warchoła, Marcina Najmana, Mariana Ziółkowskiego czy Wojciecha Orłowskiego.

To już siedemdziesiąta piąta edycja gali spod szyldu PLMMA. Będzie to jednak dopiero druga edycja, która odbędzie się na warszawskim Torwarze. Pierwsza odbyła się dokładnie w listopadzie ubiegłego roku i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Organizatorzy zapewniają, że będzie to prawdziwy hit dzięki podwójnemu uderzeniu. Z jednej strony bardzo mocna karta walk, a z drugiej gala odbędzie się pod znakiem walki z nowotworem. Stanie się tak za sprawą Mirosława Oknińskiego, którego dotknęła ta choroba cywilizacyjna.

PLMMA 75 - Torwar - Powtórka

Na grudniowej gali będziemy gościć kilku na prawdę dobrych zawodników. W tym gronie znaleźli się między innymi: Marcin Najman, Marian Ziółkowski, Wojciech Orłowski czy Kamil Bazelak. Gala tak na prawdę powinna mieć numer 74, ale organizatorzy nie chcieli robić już zbędnego zamieszania. Jeśli chodzi o akcent zdrowotny tej gali, to będzie gościła ona zawodnika specjalnego. Będzie nim Łukasz Warchoł, który walczył z nowotworem i wygrał to starcie. Mirosław Okniński miał przyjemność walczyć już z Warchołem jakieś dziesięt lat temu podczas walki wieczoru na gali Pro Fight 1 i wygrał tą walkę. Zdecydował się on na występ na PLMMA 75 dowiedziawszy się o ciężkiej sytuacji Oknińskiego, bo kiedyś przecież sam przez to przechodził.

PLMMA 75 – Torwar [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, BILETY, ROZPISKA, KARTA WALK]

Warto wspomnieć także, że wejściówki na galę będą dystrybuowane w dosyć oryginalny sposób. Pieniądze, które zostaną zarobione na danym sektorze, gdzie będzie siedziała w przyszłości osoba chora na nowotwór, będą przekazane właśnie tej osobie. Dodatkowo część pieniędzy uzyskana ze sprzedaży biletów z ogólnej puli, zostanie przekazana Łukaszowi Warchołowi. Jeśli chodzi o rozpiskę, to postaramy się dodać pełną kartę w przeciągu 2-3 dni, prosimy o cierpliwość.

Na retransmisję gali PLMMA 75 zapraszamy tutaj:

PLMMA 75 - Torwar - Powtórka

Zostaw odpowiedź