Polska – Czarnogóra – El. MŚ 2018 – 08/10/2017

Polska - Czarnogóra - El. MŚ 2018 - 08/10/2017

Polska – Czarnogóra – El. MŚ 2018 – 08/10/2017. Już ósmego października o godzinie 18:00 na PGE Narodowym odbędzie się ostatni mecz eliminacji do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Wygrana lub remis reprezentacji Polski zapewni nam nie tylko wyjazd na mundial, ale także jest to potyczka o podwójną stawkę.

„Biało-czerwoni” podejdą do tego meczu w bardzo korzystnej sytuacji i wyjątkowo dobrych nastrojach po wysoko wygranym w Erywaniu meczu z Armienią. Nasza reprezentacja jest już praktycznie na końcu drogi do awansu, ale sprawy nie ułatwiły reprezentacje Czarnogóry i Danii. W przypadku remisu tych reprezentańcji, Polska objęła by pierwsze miejsce w grupie E. Dania ten mecz wygrała 1:0, więc na awans przyjdzie nam poczekać do zakończenia niedzielnego spotkania.

Polska - Czarnogóra - El. MŚ 2018 - 08/10/2017

Reprezentacji Polski w Erywaniu bardzo wysoko rozbiła wręcz reprezentację Armenii, wygrywając 1:6. Nasza reprezentacja nie dała absolutnie nawet najmniejszych szans gospodarzom. Niezawodny Robert Lewandowski zdobył hat-tricka, a po jednym razie do siatki trafiali: Jakub Błaszczykowski, Kamil Grosicki i Rafał Wolski.

Polska – Czarnogóra – El. MŚ 2018 [TRANSMISJA MECZU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM, ONLINE, SKŁADY]

Niestety jeszcze nie było nam dane świętować awansu jak Niemcy czy Anglicy. Wszystko przez Czarnogóra – Dania, który zakończył się zwycięstwem gości po bramce Christiana Eriksena. Remis w tym meczu zapewniłby nam pięciopunktową przewagę nad zajmującą drugie miejsce – Danią, która nadal może objąć prowadzenie w naszej grupie. Na chwilę obecną Polska reprezentacja ma zapewnione miejsce w barażach. Polska ma 22 punktów, Dania 19 pkt, a z rywalizacji o trzecie miejsce wypadła już zupełnie Czarnogóra, która zgromadziła na koncie jedynie 16 pkt. Adam Nawałka w tym meczu postawi na pewno na sprawdzoną kadrę. W bramce między słupkami stanie na pewno Wojciech Szczęsny. Defensywa pozostaje bez zmian, bo na lewym skrzydle zobaczymy Łukasza Piszczka, na prawym Bartosza Bereszyńskiego, a wśrodku duet – Kamil Glik i Michał Pazdan. W środkowej formacji Krzysztof Mączyński zastąpi Karola Linettiego. Oprócz niego w środku wystąpi raczej Grzegorz Krychowiak i Piotr Zieliński. W ataku na skrzydłach zobaczymy zobaczymy Kubę Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego, a sam środek został przeznaczony najlepszemu napastnikowi w historii – Robertowi Lewandowskiemu.

Polska - Czarnogóra - El. MŚ 2018 - 08/10/2017

Zostaw odpowiedź