Poznań Boxing Night: Włodarczyk vs Gevor – Powtórka

Poznań Boxing Night: Włodarczyk vs Gevor - Powtórka

Poznań Boxing Night: Włodarczyk vs Gevor – Powtórka. Już 20 maja od godziny 19:30 w Poznaniu w hali Arena odbędzie się gala boksu zawodowego Poznań Boxing Night. Organizatorem są grupy Sferis KnockOut Promotions i Sauerland Promotion.

Główną atrakcją tego wieczoru w poznańskiej hali Arena dojdzie do pojedynku, który wyłoni oficjalnego pretendenta do tytułu mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej. W tym starciu zobaczymy Krzysztofa Włodarczyka, który zmierzy się z utalentowanym Noelem Gevorem.

O Krzysztofie Włodarczyku z pewnością można powiedzieć, że jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w polskim boksie zawodowym. Jego cios nie jednokrotnie zapewnił mu zwycięstwo w najważniejszych walkach, gdzie sięgał między innymi dwukrotnie po tytuł mistrza świata federacji federacji IBF i WBC. Nie możemy na pewno niczego umniejszać Andrzejowi Gołocie czy Tomaszowi Adamkowi, ale to właśnie Włodarczyk tutaj w Polsce odnosił wielkie sukcesy walcząc o najważniejsze tytuły. Włodarczyk chciałby jeszcze raz zawalczyć i spróbować swoich sił w starciu z młodością. Jeśli wygra, to zawalczy w tym roku o pas mistrza świata. Jedno jest pewne, na pewno całokształtem na to zasługuje i to po prostu mu się należy.

Noel Gevor jest młodym i utalentowanym zawodnikiem, który ma bardzo dobre warunki fizyczne. W swojej karierze stoczył 22 walki, z czego 10 wygrał przed czasem i nie doznał do tej pory żadnej porażki. Pojedynek z Włodarczykiem z pewnością będzie to największy sprawdzian w zawodowej karierze dla 22-letniego Niemca urodzonego w Armenii.

Poznań Boxing Night: Włodarczyk vs Gevor [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Obecnie tytuł mistrza świata IBF wagi junior ciężkiej jest w posiadaniu niepokonanego do tej pory Murata Gasijewa. 23-letni rosjanin zdobył pas w tamtym roku, zwyciężając z Denisem Lebiediewem. Plan Włodarczyka jest prosty. Najpierw wygrana z Gevorem, a potem wydarcie pasa mistrzowskiego z rąk Gasijewa. Pas IBF był pierwszym mistrzostwem na samym początku kariery zawodowej i po latach ponownie chciałby zdobyć ten tytuł.

Walka wieczoru:
Krzysztof Włodarczyk (52-3-1, 37 KO) – Noel Gevor (22-0, 10 KO)

Patryk Szymański (17-0, 9 KO) – Rafał Jackiewicz (48-16-2, 22 KO)
Przemysław Runowski (14-0, 2 KO) – Alain Chervet (13-0-2, 10 KO)
Przemysław Zyśk (4-0, 1 KO) – Tomasz Gołuch (4-6, 2 KO)
Kamil Gardzielik (2-0, 1 KO) – Przemysław Gorgoń (3-0, 1 KO)
Paweł Wierzbicki (0-0) – Paweł Sowik (0-1)
Aleksander Strecki (3-0, 1 KO) – Andrei Abramienka (20-8-2, 4 KO)

Na transmisję gali boksu z Poznania zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Poznań Boxing Night: Włodarczyk vs Gevor - Powtórka

Zostaw odpowiedź