Queen + Adam Lambert – Łódź – Powtórka

Queen + Adam Lambert - Łódź - Powtórka

Queen + Adam Lambert – Łódź – Powtórka. Legendarna grupa Queen wraz z Adamem Lambertem powraca do Polski. Wystąpią oni już szóstego listopada w Atlas Arenie w Łodzi. Koncert odbędzie się w ramach tegorocznej trasy koncertowej. Transmisję koncertu specjalnie dla fanów przeprowadzi portal Streams24.pl

To stało się faktem. Legendarna grupa wraz z wokalistą Adamem Lambertem ponownie zagości w naszym kraju. Miejscem organizacji koncertu będzie Łódzka Atlas Arena. Możemy spodziewać się najlepszych efektów specjalnych, które zostaną przygotowane przez najlepszych specjalistów na świecie. Do tego dojdą wielkie hity muzyczne oraz specjalnie przygotowana setlista. Całe to połączenie stworzy na prawdę efektowne i niezapomniane widowisko muzyczne, a wszystko będzie można oglądnąć na żywo na stronie Streams24.pl – zapraszamy!

Queen + Adam Lambert - Łódź - Powtórka

Grupa Queen wraz z wokalistą Adamem Lambertem już jakiś czas temu udowodnili, że ich współpraca układa się bardzo dobrze i że razem tworzą jedną zgraną całość. Wspólnie zagrali już ponad 90 koncertów, a występują razem zaledwie od pięciu lat. Ich debiut miał miejsce podczas europejskiej trasy koncertowej, gdzie spektakularnie zaprezentowali się na oczach milionów fanów w Kijowie.

Queen + Adam Lambert – Łódź [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA CZASOWA, SUPPORT]

Muzycy w związku z tegoroczną trasą koncertową przygotowali coś zupełnie nowego. To będzie całkowicie inne show niż mieliśmy przyjemność oglądać do tej pory. Dodatkowo to właśnie w tym roku obchodzimy 40. już rocznicę wydania najpopularniejszego albumu grupy, który nosi nazwę „News of the World”. To właśnie na niej znalazły się największe hity grupy takie jak między innymi: „We Will Rock You”, czy „We Are the Champions”. Obecna trasa rozpoczęła się 23 czerwca w Phoenix w Arizonie. Artyści koncertowali w Ameryce Północnej do 5 sierpnia, by w tym dniu zakończyć część trasy występem w Houston w Teksasie. Jesienią nadszedł czas na europejską część trasy, kiedy to grupa odwiedzi ponownie również i Polskę. Podczas listopadowego koncertu w Atlas Arenie usłyszymy największe hity, a także utwory pochodzące z najnowszych albumów. Wejścia zostaną otworzone o godzinie 18:30.

Na retransmisję koncertu grupy Queen + Adama Lamberta zapraszamy tutaj:

Queen + Adam Lambert - Łódź - Powtórka

Zostaw odpowiedź