Rap Stacja Festiwal 2017 – Wolsztyn – Powtórka

Rap Stacja Festiwal 2017 - Wolsztyn - Powtórka

Rap Stacja Festiwal 2017 – Wolsztyn – Powtórkawo. Wielkimi krokami zbliża się dra edycja kultowego festiwalu hip-hopowego. Rap Stacja Festiwal 2017 odbędzie się w drugi weekend lipca w Wolsztynie w dniach 7-8 lipca.

Pierwsza edycja tej wyjątkowej hip-hopowej imprezy cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i odniosła wielki sukces. Cała zachodnia Polska czeka i zaprasza w drugi weekend lipca na otwarcie drugiej edycji festiwalu, który zgromadzi największe rapowe gwiazdy, Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery oraz inne wspaniałe atrakcje. Można tutaj również wspaniale wypocząć, ponieważ dwa jeziora, piękne plaże, przepiękna architektura i świetna baza noclegowa sprawią, że zostaniecie tu na dłużej.

Rap Stacja Festiwal 2017 - Wolsztyn - 7-8/07/2017 - Na Żywo

Dwa dni bez zmrużenia oka, to plan organizatorów na te dwa festiwalowe dni lipca. Podczas gdy z samego rana dobiegały będą imprezy w specjalnie wybudowanym klubie, to wtedy będzie ruszała hip-hopowa plaża, która dzięki największym rapowym hitom, słonecznej i wodnej kąpieli, zapewni każdemu uczestnikowi festiwalu dawkę niezapomnianych emocji i wrażeń. Fantastyczną zabawę z pewnością dopełni również piłka i lodowate piwko spożywane na łonie natury. Późnym popołudniem w Skate Parku w Wolsztynie „fruwać” będą zagorzali fani rolek, rowerów i desek.

Rap Stacja Festiwal 2017 [RETRANSMISJA NA ŻYWO, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ARTYŚCI, LINE-UP]

Jakie hip-hopowe sławy zagrają tego dnia dla nas? Będzie to między innymi: KĘKĘ, QUEBONAFIDE, DWA SŁAWY, PROBLEM, GURAL, ŻABSON, BEDOES oraz ANTONE. Dodatkowo organizatorzy przygotowali całą masę różnych imprez towarzyszących. Już teraz możemy zdradzić, że będzie to między innymi: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.

Jesteśmy przekonani, że kurortowy typ miasta oraz cały klub festiwalowy poruszą najbardziej wymagających imprezowiczów i fanów tańców, trunków i drinków. Specjalna gastrononia również z pewnością nikogo nie pozostawi głodnego. Wszystko to w na prawdę przystępnych cenach i wspaniałym towarzystwie. W takim razie nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was w drugim weekendzie lipca do Wolsztyna, który położony jest zaledwie 70 km. od Poznania w stronę Zielonej Góry.

Na retransmisję Rap Stacja Festiwal 2017 zapraszamy od godziny 18:00 tutaj:

7 lipca

Rap Stacja Festiwal 2017 - Wolsztyn - Powtórka

8 lipca

Zostaw odpowiedź