Scorpions – Ergo Arena – Powtórka

Scorpions - Ergo Arena - Powtórka

Scorpions – Ergo Arena – Powtórka. Jedna z największych światowych legend rocka powraca do Polski. Grupa Scorpions zagra już pierwszego grudnia w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu w ramach trasy Crazy World Tour Dates. W roli supportu zobaczymy Nocnego Kochanka.

Tej grupy z całą pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Istnieją na scenie muzycznej od pięciu dekad. Są autorami takich hitów jak między innymi: „Wind of Change”, „Rock You Like a Hurricane”, „Send Me An Angel” czy „Still Loving You”. Niemieccy artyści na swoim koncie posiadają 26 albumów studyjnych, które utrzymują się w szeroko pojętym określeniu hard rocka. Warto wspomnieć, że w 2003 roku skład grupy uzupełnił Polak – Paweł Mąciwoda, który zajął się gitarą basową.

Scorpions - Ergo Arena - Powtórka

Scorpionsi już wiele razy występowali w Gdańsku. Byli główną gwiazdą wieczoru podczas 20-lecia czerwcowych wyborów, które miały miejsce w 2009 roku. Kolejna ich wizyta w Polsce doszła do skutku, gdy grupa świętowała swoje 50-lecie na scenie muzycznej. Marcowy koncert w krakowskiej TAURON Arenie zgromadził wtedy kilkanaście tysięcy fanów. Podobnie było także podczas ich występu na Life Festiwalu w Oświęcimiu. Warto także wspomnieć, że to właśnie do nich należy rekord frekwencji na polskim koncercie. Miało to miejsce w 2000 roku pod Krakowem w ramach „Inwazji Mocy”, gdzie bawiło się wtedy ponad 800 tysięcy fanów.

Trasę Crazy World Tour Dates 2017 rozpoczął występ we francuskim miasteczku Montbeliard w dniu ósmego czerwca. Następnie muzycy wyruszyli do Szwecji. Koncertowali już w swoich rodzimych Niemczech, a także w Belgii. Następnie udali się do Stanów Zjednoczonych i Kanady, żeby na jesień powrócić do Europy, gdzie zagrają ponad czterdzieści koncertów. Koniec roku będzie doskonałą okazją do usłyszenia ich na żywo w Polsce. Zapowiada się prawdziwa bomba i dawka sporego dobrego rocka. Na koncert oraz jego transmisję zaprasza portal Streams24.pl

Scorpions – Ergo Arena [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT, BILETY]

Rozpiska godzinowa:
18:45 – Otwarcie bram
19:15 – Support: Nocny Kochanek
20:30 – Scorpions

Na retransmisję koncertu grupy Scorpions zapraszamy tutaj:

Scorpions - Ergo Arena - Powtórka

Zostaw odpowiedź