Seether – Warszawa – Powtórka

Seether - Warszawa - Powtórka

Seether – Warszawa – Powtórkao. Zapraszamy na transmisję koncertu połudiowoafrykańskiej grupy, która zagra w warszawskiej Progresji już 27 września. Seether wystąpi w Polsce w ramach Poison The Parish World. Supportować będą ich Sons of Texas oraz LTNT.

Grupa Seether powstała w 1999 roku w RPA i jest przedstawicielem gatunku post grunge oraz metalu alternatywnego. Jej założycielem jest wokalista Shaun Morgan. W jej skład obecnie wchodzą także Dale Stewart i John Humphrey. Początkowo nazwa zespołu brzmiała Saron Gas. W 2000 roku na rynku muzycznym pojawiła się ich debiutancka płyta pt. „Fragile”. To właśnie dzięki niemu stali się rozpoznawalni w Stanach Zjednoczonych. W obecnej chwili zostali okrzyknięci najlepszym zespołem post-grunge’owym na świecie.

Seether - Warszawa - Powtórka

Członkowie grupy otwarcie przyznają, że inspirowali się takimi kapelami jak między innymi: Nirvanę, Alice In Chains, Pearl Jam czy Deftones. W tym roku, a dokładnie 23-tego lutego światło dzienne ujrzał najnowszy singiel zatytułowany “Let You Down”, który w przeciągu miesiąca zyskał 1.5 mln. wyświetleń. Ich najnowszy album muzyczny pt. “Poison The Paerish” swoją premierę miał 12 maja obecnego roku. Jest to pierwsze ich wydawnictwo, za które odpowiedzialny jest założyciel zespołu Shaun Morgan wraz z wydawnictwem Canine Riot Records.

Seether – Warszawa [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, SUPPORT]

Seether pojawią się w Polsce w klubie Progresja w ramach najnowszej europejskiej trasy koncertowej Poison The Parish World, który będzie promował ich najnowszą produkcję o takim właśnie tytule. Podczas koncertu zespół zaprzentuje materiał z najnowszej płyty, a także ich największe hity od początku istnienia na scenie muzycznej. W rolu supportu zobaczymy także grupę Sons of Texas oraz LTNT. Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich fanów zespołu, a takżę gatunku muzycznego na transmisję, którą przeprowadzi portal Streams24.pl Poniżej prezentujemy również przybliżoną rozpiskę czasową koncertu, która może ulec delikatnej modyfikacji.

Timeable
19:00 – Otwarcie drzwi
20:00 – 20:30 – Support: Sons Of Texas
20:50 – 21:30 – Support: LTNT
22:00 – 23:15 – Seether

Na retransmisję koncertu Seether + support zapraszamy od godziny 20:00 tutaj:

Seether - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź