Slugfest 11 – Gniezno – Powtórka

Slugfest 13 - Września - Powtórka

Slugfest 11 – Gniezno – Powtórka. Organizacja Slugfest powraca do Gniezna z galą MMA Slugfest 11: Memoriał Pawła Kamińskiego. To właśnie tam 17 czerwca od godziny 19:30 w Hali GOSiR zobaczymy 9 pojedynków, które w większości wypełnią gnieźnieńscy zawodnicy.

Dziesiąta jubileuszowa gala organizacji Slugfest, odniosła ogromny sukces sportowy jak i zarówno orgnizacyjny. Właśnie z tego powodu organizacja powraca do pierwszej stolicy Polski, gdzie potencjał sportowy miejscowych zawodników jest na prawdę imponujący. Gdy weźmiemy pod uwagę również i okolice Gniezna, szybko okazuje się, że całą kartę walk można by obsadzić właśnie tamtejszymi zawodnikami i poziom sportowy w ogóle by na tym nie ucierpiał.

Tradycyjnie już na gali Slugfest nie może zabraknąć pojedynków utalentowanych amatorów. W ich szeregach zobaczymy takich fighterów jak: Patryk Klaś i Mateusz Skibiński (MMA Witkowo), Jakub Przybysławski, Robert Radkiewicz, Szymon Wałowski i Ireneusz Chudzik (Walka Gniezno) czy koninianin – Hubert Drzyzga. W lolejnych walkach zobaczymy między innymi: Juranda Lisieckiego z Mogilna, reprezentanta klubu MMA Witkowo – Mateusza Buczkowskiego czy pochodzącego z Rawicza – Patryka Molkę. Przeciwnicy lokalnych zawodników będą pochodzić z Torunia, Bydgoszczy, Żnina, a nawet z Żywca.

Najważniejsze starcie w Hali GOSiR będzie należało do reprezentanta klubu Shooters Konin, Tomasza Terlikowskiego (6-4) oraz Dawida Januszewskiego (4-3) z toruńskiego klubu No Limits Toruń.

Tomasz Terlikowski (6-4) walczy tylko i wyłącznie dla organizacji Slugfest i jest związany z nią od samego początku. Natomiast będzie to jego siódmy występ przed gnieźnieńską widownią. W swoim ostatnim starciu swojemu rywalowi dał jedynie 10 sekund, kończąc pojedynek w bardzo efektownym stylu przez nokaut. Właśnie tym starciem zaskarbił sobie serca włodarzy gali i na pewno jak nikt inny w tej organizacji, zasługuje na walkę wieczoru. Jego szybość i umiejętności są gwarantem niezapomnianych wrażeń.

Dawid Janiszewski (4-3) jest wychowankiem toruńskiego klubu No Limits. Jest znany między innymi z występów na galach X-Cage oraz PLMMA. W zawodowym MMA walczy już siedem lat. Początek kariery zapowiadał się na prawdę imponująco, ale przyszedł nagły spadek formy i coś się wypaliło. Janiszewski ma nadzieję, że podczas czerwcowej Slugfest, uda mu się odwrócić kartę i unieść ręcę w geście zwycięstwa.

Slugfest 11 [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
77 kg.: Tomasz Terlikowski vs. Dawid Januszewski
84 kg.: Robert Izydorek vs. Patryk Molka
77 kg.: Jurand Lisiecki vs. Patryk Lewandowski
77 kg.: Mateusz Buczkowski vs. Krystian Zakan

Formuła semi pro:
77 kg.: Jakub Przybysławski vs. Hubert Drzyzga
120 kg.: Patryk Klaś vs. Grzegorz Adamek
61 kg.: Ireneusz Chudzik vs. Krzysztof Braciszewski
77 kg.: Robert Radkiewicz vs. Cezary Malinowski

Amatorskie:
66 kg.: Mateusz Skibiński vs. Szymon Wałowski

Na retransmisję gali Slugfest 11 zapraszamy tutaj:

Slugfest 11 - Gniezno - Powtórka

Zostaw odpowiedź