Slugfest 12 – Wągrowiec – Powtórka

Slugfest 13 - Września - Powtórka

Slugfest 12 – Wągrowiec – Powtórka. Najprężniej rozwijająca się wielkopolska organizacja zadebiutuje w Wągrowcu. Gala Slugfest 12 odbędzie się 28. października 2017 roku w hali OSiR. W jej ramach zaplanowano dziesięć pojedynków w formule MMA, w których zobaczymy miejscowych zawodników i również tych mniej znanych na polskiej scenie MMA.

Gala Slugfest 12 odbędzie się pod honorowym patronatem burmistrza Wągrowca. W jej ramach zobaczymy amatorskie i zawodowe starcie w formule MMA. Po niezwykle emocjonującym pojedynku do klatki wraca walczący w limicie wagowym +120 kg. – Filip Stawowy. Jego marcowe starcie z byłym strongmanem śledziło łącznie ponad 300 tysięcy widzów na YouTube. Tym razem przyjdzie mu zmierzyć się z Bartłomiejem Dróbką. Poza tymi dwoma fighterami zobaczymy także Piotra Kuberskiego, Bartosza Zawadzkiego i innych zawodników z takich miejsowości jak: Piła, Murowana Goślina, czy Gniezno.

Slugfest 12 - Wągrowiec - 28/10/2017 - Na Żywo

Karta walk oczywiście nie mogłaby być kompletna bez miejscowych zawodników z Wągrowca. Jednym z nich będzie Damian Skarżyński, którego umiejętności tego wieczoru sprawdzi Alan Jachimowski. Skarżyński jest już weteranem organizacji. Swoją przygodę ze Slugfest rozpoczął podczas pierwszej edycji, a tego dnia wejdzie do jej klatki poraz piąty w karierze. Drugi Wągrowiczanin – Dawid Śmiełowski jest również bardzo dobrze znany kibicom Slugfest’u. Walczył amatorsko dziewięciokrotnie, z czego zwyciężał siedem razy. Od przeszło roku „kończy” swoich przeciwników tuż przed końcowym gongiem przez poddanie czy też efektywne KO. Lokalni wojownicy będą mieli bardzo dużą przewagę nad swoimi rywalami. Mowa tutaj o własnej wspaniałej publiczności, która na pewno zagrzeje swoich „podopiecznych” do walki i szybkiego zwycięstwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z fight cardem.

Slugfest 12 – Wągrowiec [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
93 kg.: Alan Jachimowski vs. Damian Skarżyński

Pozostałe walki:
120 kg.: Michał Choiński vs. Sergiusz Szubcilski
77 kg.: Marcin Bieryło vs. Bartosz Zawadzki
77 kg.: Damian Kowalski vs. Mateusz Leśnikowski
120 kg.: Dawid Jeneralczyk vs. Lukas Braborec
70 kg.: Tomasz Makowski vs. Krzysztof Mendlewski
93 kg.: Artur Walczak vs. Ireneusz Strawa
66 kg.: Jakub Hanuszkiewicz vs. Dawid Śmiełowski
125 kg.: Bartłomiej Dróbka vs. Filip Stawowy

Na retransmisję gali Slugfest 12 zapraszamy tutaj:

Slugfest 12 - Wągrowiec - Powtórka

Zostaw odpowiedź