Slugfest 13 – Września – Powtórka

Slugfest 13 - Września - Powtórka

Slugfest 13 – Września – Powtórka. Zapraszamy na jeszcze jedną w tym roku zawodową galę MMA z cyklu Slugfest. Gala Slugfest 13 odbędzie się już dziewiątego grudnia we Wrześni, a w jej ramach oglądniemy dziesięć pojedynków w MMA. Walka wieczoru w limicie 70 kg. będzie należała do Juranda Lisieckiego oraz Kamila Lamprychta.

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich kibiców MMA, że w tym roku odbędzie się jeszcze jedna gala MMA z serii Slugfest, którą będziemy mieli okazję transmitować dla Was. Organizatorzy zapewniają, że we Wrześni czeka nas ok. 4 godzin niezapomnianych wrażeń oraz dziesięć walk w MMA. Tradycyjnie już na gali Slugfest będziemy mogli podziwiać najlepszych zawodników z regionu tj. Wielkopolski, a także inne liczące się nazwiska w polskim MMA.

Slugfest 13 - Września - Powtórka

Najciekawsze wydarzenie odbędzie się na pewno na samym końcu gali. Mianowicie chodzi tutaj o pojedynek Juranda Lisieckiego z Kamilem Lamprychtem, który został zakontraktowany w limicie wagowym 70 kg. Lisiecki jest bez wątpienia najbardziej znanym zawodnikiem gali Slugfest. Starcie we Wrześni będzie już jego piątym dla naszej organizacji. Zanotował tylko jedną porażkę i to jeszcze jako zawodnik amatorski, którym był ponad rok temu. W zawodowej karierze odniósł dwa zwycięstwa, ale tym razem wymagania wobec niego są trochę wyższe, a poprzeczka zawieszona wysoko. Ten drugi przewyższa go na pewno doświadczniem, bo swoją karierę łącznie z amatorskim MMA rozpoczął na początku 2011 roku. Tym razem do klatki powraca po rocznej przerwie i dwóch porażkach z rzędu. Tak samo jak Lisiecki, zwyciężał dwukrotnie. Wszystko jest zasługą genialnej stójki, która może jednak okazać się nie do przejścia dla Lisieckiego.

Slugfest 13 – Września [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru:
70 kg.: Jurand Lisiecki (2-0-0) vs. Kamil Lamprycht (2-2-0)

Walki zawodowe:
77 kg.: Tomasz Terlikowski (6-4-0) vs. Mariusz Jankowski ( 2-3-0)
70 kg.: Jakub Wieczorek (3-2-0) vs. Przemysław Baran (1-3-0)
84 kg.: Jakub Kamieniarz (3-4-0) vs. Patryk Molka (4-3-0)
77 kg.: Robert Adamczyk (2-10-1) vs. Krystian Zakan (0-2-0)

Walki semi-pro:
77 kg.: Hubert Drzyzga vs. Adam Gorzelańczyk
66 kg.: Mateusz Skibiński vs. Cezary Kaska

Walki amatorskie:
66 kg.: Mariusz Koczorowski vs. Filip Bartoszewicki
120 kg.: Bartłomiej Czajka vs. Przemysław Zezula
70 kg.: Damian Biniszkiewicz vs. Dominik Pawlak

Na retransmisję gali Slugfest 13 zapraszamy od godziny 19:00 tutaj:

Slugfest 13 - Września - Powtórka

Zostaw odpowiedź