Spartan Fight 7 – Chorzów – Powtórka

Spartan Fight 7 - Chorzów - Powtórka

Spartan Fight 7 – Chorzów – Powtórka. Pierwszego kwietnia zapraszamy na siódmą edycję gali Spartan Fight, która zostanie zorganizowana w miejscu, gdzie zadebiutowała dzięsiątego października 2015 roku – Hali MORiS w Chorzowie!

Po ponad rocznej tułaczce po różnych polskich miastach, organizacja powraca do miejsca, gdzie zostały zorganizowane pierwsze dwie gale. Na to właśnie czekali śląscy fani. Prima Aprillis nie koniecznie będzie dniem śmiesznym dla niektórych, ale organizatorzy zapewniają, że karta walk na pewno zadowoli każdego kibica.

Galę w chorzowskiej hali MORiS otworzy walka dwóch młodych, utalentowanych i debiutujących zawodników w organizacji, którzy otrzymali szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed większą publicznością i wywalczenia sobie tym samym miejsca na kolejnych galach organizowanych przez federację. Mowa tutaj o Adamie Tokarskim i Kamilu Stolarczyku. Kolejnym pojedynkiem będzie starcie, w którym Denis Górniak skrzyżuje swe rękawice z Łukaszem Ćwikłą. Pojednek odbędzie się w „królewskiej” kategorii. Dla Górniaka będzie to pierwsze starcie w tej kategorii wagowiem, bowiem do tej pory walczył w limicie do 93 kg. z całkiem niezłym wynikiem. Pojedynkiem zamykającym kartę wstępną będzie pojedynek Radosława Tarnawy z Michałem Szydłowskim, który właśnie powraca do MMA.

Jednym z najciekawszych pojedynków w karcie głównej będzie pojedynek niezwykle doświadczonego zawodnika MMA – Ireneusza Cholewy z Adamem Kowalskim. Cholewa postanawia zdjąć rękawice z kołka i zawalczyć ponownie. Wymazać porażkę z głów kibiców zechce z pewnością Kamil Roszak, który zrobi wszystko, żeby zwyciężyć tego wieczoru z Tomaszem Jakubcem. W kolejnym ciekawym pojedynku swoje umiejętności przed śląską publicznością zaprezentuje Adam Langer, a jego przeciwnikiem będzie Piotr Niedzielski.

Kibice zgromadzeni tego dnia w Hali MORiS zobaczą dwie walki wieczoru z udziałem jednych z najlepszych zawodników polskiego MMA i K1 – Oskara Piechoty i Tomasza Sarary.

W jednej z najgłówniejszych walk Oskar Piechota zmierzy się z brazylijskim wojownikiem – Adriano Balbym. Piechota w grudniu ubiegłego roku powrócił po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i w świetnym stylu rozprawił się z Nikosem Sokolisem. Jego rywal dysponuje potężnym ciosem, dzięki któremu Brazylijczyk ma na koncie dziesięć zwycięstw. Natomiast w drugiej walce tym razem na zasadach K-1, przeciwnikiem niepokonanego od przeszło pięciu lat – Tomasza Sarary, będzie niezwykle utalentowany i zmotywowany Holender – Bas Vorstenbosch. W ostatniej najciekawszej walce tego wieczoru Paweł Hadaś mający na koncie siedem zwycięstw pod rząd, zmierzy się z Grekiem, który obecnie cieszy się rekordem dwunastu wygranych z rzędu – Ioannisem Palaiologosem.

Walki Wieczoru:
K1 95,00 kg.: Tomasz Sarara vs. Bas Vorstenbosch
MMA 87,00 kg.: Oskar Piechota vs. Andreas Michailidis

Karta Główna:
K1 60,00 kg.: Michał Królik vs. Dimangio Jano
MMA 77,10 kg.: Tomasz Jakubiec vs. Marcin Mazurek
MMA 83,90 kg.: Grzegorz Siwy vs. Piotr Wawrzyniak
MMA 70,30 kg.: Alan Langer vs. Piotr Niedzielski
MMA 77,10 kg.: Dominik Chmiel vs. Michał Golasiński
MMA 77,10 kg.: Kamil Roszak vs. Mykhola Hrynchuk
MMA 93,00 kg.: Ireneusz Cholewa vs. Adam Kowalski

Karta Wstępna:
70,30 kg.: Kamil Stolarczyk vs. Adam Tokarski
120,20 kg.: Denis Górniak vs. Łukasz Ćwikła
70,30 kg.: Michał Szydłowski vs. Radosław Tarnawa

Na retransmisję gali Spartan Fight 7 w jakości HD zapraszamy tutaj:

Spartan Fight 7 - Chorzów - Powtórka

Zostaw odpowiedź