Spartan Fight 8 – Kraków – Powtórka

Spartan Fight 9 - Chorzów - 02/12/2017 - Na Żywo

Spartan Fight 8 – Kraków – Powtórka. Po dłuższej przerwie śląska organizacja powraca z ósmą edycją gali Spartan Fight. W jej ramach zobaczymy siedem starć w formule MMA oraz trzy na zasadach K-1. Dojdzie także do pierwszej w historii organizacji walki o pas mistrzowski federacji Spartan Fight.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że śląska organizacja powraca do długiej przerwie na sportową mapę polski. Kolejny raz miejscem organizacji gali Spartan Fight będzie krakowska hala TS Wisła. Będzie to z pewnością historyczna edycja od początku istnienia organizacji, ponieważ w jej ramach zobaczymy pierwszą w historii walkę o pas mistrzowski federacji Spartan Fight. Walka odbędzie się w limicie wagowym 77 kg. a udział w niej weźmie Mykola Hrynchuk i Łukasz Witos.

Spartan Fight 8 - Kraków - Powtórka

W jednej z głównych starć tej gali, będzie pojedynek utytułowanego i niezwykle doświadczonego już Tomasza Sarary (36-7) z ukraińskim zawodnikiem – Andrijem Osadchyjem (15-2). Sarara nie zaznał porażki od pięciu lat w swojej zawodowej karierze, a starcie z ukraińcem będzie to drugim pojedynkiem dla śląskiej federacji. Jego rywal na swoim koncie posiada tytuł mistrza Ukrainy w K-1 oraz mistrza obwodu Lwowskiego Muay-Thai.

Kolejnym ciekawym pojedynkiem będzie walka Alana Langera (9-6) z kolejnym przedstawicielem Ukrainy – Alexeyem Valivakhinem (11-7). Dla Langera będzie to czwarte starcie dla SF i liczy na kolejne zwycięstwo. Ukrainiec w swojej karierze zdobył trzykrotnie mistrzostwo swojego kraju w wadze 77 kg. Występował takżę dla rosyjskiej federacji M-1 Challenge.

W najgłówniejszej walce gali Łukasz Witos (8-4) zawalczy z Mykolą Hrynchukiem (6-6). Witos zanotował dwa fantastyczne zwycięstwa na galach Spartan Fight, ale ostatnią swoją walkę przegrał w Kazachstanie. Nie jest to jakoś bardzo znaczące, ponieważ występ został potwierdzony jakieś dwa dni przed galą. Zapowiedź gali można znaleźć >>TUTAJ<<

Spartan Fight 8 – Kraków [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walka wieczoru
77 kg.: Mykhola Hrynczuk (5-5) vs. Łukasz Witos (8-4)

Główna karta
77 kg.: Tomasz Sarara (36-7) vs. Andrij Osadchyj (15-2)
77 kg.: Alan Langer (9-6) vs. Alexey Valivakhin (11-7)
77 kg.: Michał Labus (4-1) vs. Michał Golasiński (6-4)
84 kg.: Pavel Sabadash (5-3) vs. Maciej Browarski (14-8-1)
77 kg.: Paweł Kiełek (8-3-1) vs. Ioannis Palaiologos (13-7)
61 kg.: Błażej Majdan (2-1) vs. Jakub Wikłacz (5-2-1)
56 kg.: Lucia Krajcovic (28-11) vs. Iwona Nieroda (10-0)
73 kg.: Łukasz Górecki (2-0) vs. Robert Maciejowski (2-1-1)
75 kg.: Krzysztof Mariańczyk (5-0) vs. Jakub Rojowski (0-1)

Na retransmisję gali Spartan Fight 8 zapraszamy tutaj:

Spartan Fight 8 - Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź