Spartan Fight 9 – Chorzów – Powtórka

Spartan Fight 9 - Chorzów - 02/12/2017 - Na Żywo

Spartan Fight 9 – Chorzów – Powtórka. Już drugiego grudnia w chorzowskiej hali MORiS odbędzie się kolejna edycja gali śląskiej organizacji. Podczas gali Spartan Fight 9 kibice zobaczą trzynaście pojedynków: dziewięć w formule MMA i cztery na zasadach K-1.

Śląska organizacja Spartan Fight powraca do swojego rodzinnego miasta z dziewiątą edycją gali Spartan Fight. Organizatorzy zapewnili, że kibice zgromadzeni tego wieczoru w hali MORiS zobaczą trzynaście starć. Dziewięć z nich odbędzie się w fomule MMA, a cztery na zasadach K-1. Nie zabraknie także amatorskiego pojedynku, w którym zobaczymy zdolnych i utalentowanych zawodników, którzy otrzymają szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności przed tak liczną widownią. Na gali zobaczymy takie pary jak między innymi: Alana Langera i Alexeya Valivakhina, Piotra Kamińskiego z Dawidem Pancerzem, Tomasza Kondraciuka i Macieja Browaskiego oraz Łukasza Stanka z Dominikiem Chmielem. Oprócz tego będziemy świadkami aż trzech pojedynków, które zyskały miano walki wieczoru.

Spartan Fight 9 - Chorzów - Powtórka

W jednej z walk wieczoru zobaczymy Alana Langera (9-6) reprezentanta klubu Silesian Cage Club, który już trzykrotnie zwyciężał na galach Spartan Fight. Będzie to jego piąty występ dla federacji. Jego rywal – Alexey Valivakhin ma na swoim koncie tytuł trzykrotnego mistrza Ukrainy. Identyfikuje się rekordem w postaci jedenastu zwycięstw i ośmiu porażek. Wcześniej toczył walki dla organizacji M-1 w Rosji.

W kolejnym starciu zobaczymy mistrza organizacji PLMMA w wadze muszej – Piotra Kamińskiego, który jest reprezentantem klubu Zet Gold Team Drawsko Pomorskie. Jego przeciwnikiem będzie wielokrotny mistrz śląska – Dawid Pancerz. Na swoim koncie posiada puchar polski oraz grand prix polski, jak i wicemistrzostwo polski w taekwondo.

Trzecim i ostatnim najważniejszym pojedynkiem wieczoru będzie starcie Macieja Browarskiego, który tak samo jak Langer będzie walczył dla organizacji po raz piąty. Jego przeciwnikiem będzie Tomasz Kondraciuk, który na osiemnaście stoczonych pojedynków, wybrał jedenaście z nich.

Spartan Fight 9 – Chorzów [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walki MMA:
84 kg.: Tomasz Kondraciuk (11-7) vs. Maciej Browarski (15-8-1)
70 kg.: Alan Langer (9-6) vs. Alexey Valivakhin (11-8)
61 kg.: Jakub Wikłacz (6-2-1) vs. Piotr Wróblewski (5-1-0)
70 kg.: Radosław Tarnawa (4-1) vs. Kacper Koziorzębski (2-2)
77 kg.: Łukasz Stanek (4-4) vs. Stanislav Zinchenko (6-4)
120 kg.: Denis Górniak (2-1) vs. Konrad Dziczek (1-0)
61 kg.: Piotr Kamiński (2-1) vs. Dawid Pancerz (2-2)
70 kg.: Kamil Stolarczyk (1-0) vs. Łukasz Mielczarski (1-0)

Amatorskie MMA:
Rafał Mzyk vs. Michał Sobiech

Walki K-1:
95 kg.: Tomasz Sarara (38-7) vs. Artur Gorlov (15-3)
62 kg.: Oskar Siegert (4-2) vs. Michał Królik (22-3)
75 kg.: Krzysztof Mariańczyk (5-0) vs. Grzegorz Steć (3-0)
86 kg.: Damian Pasiek (2-1) vs. Dorian Czechowicz (1-0)

Na retransmisję gali Spartan Fight 9 zapraszamy tutaj:

Spartan Fight 9 - Chorzów - Powtórka

Zostaw odpowiedź