Sting – Torwar – Powtórka

Sting - Torwar - Powtórka

Sting – Torwar – Powtórka. Brytyjski artysta powraca do Polski. Sting w tym roku wystąpi na warszawskim Torwarze w dniu 27 marca 2017 roku. Jego gośćmi specjalnymi będzie jego syn – Joe Sumner oraz grupa The Last Bandoleros.

Sting, a tak na prawdę Gordon Matthew Sumner jest uznawanym na całym świecie jednym z najbardziej charyzmatycznych artystów. Jego dorobek muzyczny jest na prawdę imponujący. Wielokrotnie został nagrodzony nagrodą Grammy, otrzymał dwie nagrody Brit, Złoty Blog, nagrodę Emmy oraz został trzykrotnie nominowany do Oscara. Warto wspomnieć także o nominacjach do takich nagród jak MusiCares 2004 Person of the Year, Billboard Magazine’s Century Award oraz TONY. Muzyk jest również honorowym członkiem Hall of Fame.

Sting wystąpi na Torwarze w ramach światowej trasy koncertowej zatytułowanej 57th & 9th Tour, podczas której promować będzie właśnie swój najnowszy projekt o takim samym tytule.

Sting wyruszył w światową trasę koncertową po Ameryce Północnej i Europie. Podczas niej będzie promował dwunasty i zarazem najnowszy album solowy, który nosi nazwę 57th & 9th. Płyta miała swoją premierę 11 listopada, a w jej skład wchodzi dziesięć utworów. 57th & 9th jest czymś zupełnie nowym, ponieważ jest pierwszym projektem popowo-rockowym od przeszło dekady w muzycznych wachlarzu artysty, za którego produkcję odpowiedzialne jest studio muzyczne A&M/Interscope Records. W nagraniach Stingowi pomagali gitarzyści Dominic Miller i Lyle Workman, perkusiści Vinnie Colaiuta i Josh Freese, a także amerykański zespół pochodzący z San Antonio – Tex-Mex The Last Bandoleros, który pełnił rolę wokalu wspierającego.

Podczas koncertu Stinga w Warszawie na Torwarze w dniu 27 marca towarzyszyć mu będą: jego syn Joe Sumner oraz amerykanie z grupy The Last Bandoleros, która wspierała Stinga przy produkcji wyżej wspomnianego i najnowszego albumu solowego, który zresztą fani będą mieli możliwość usłyszeć tego dnia na Torwarze. Stingowi oprócz gości specjalnych towarzyszyć będą również jego wieloletni przyjaciele i muzycy, którzy również przyczynili się do powstania albumu.

Na retransmisję koncertu Stinga z Torwaru w jakości HD zapraszamy tutaj:

Sting - Torwar - Powtórka

Zostaw odpowiedź