Sunrise 2017 – Kołobrzeg – Powtórka

Sunrise 2017 - Kołobrzeg - Powtórka

Sunrise 2017 – Kołobrzeg – Powtórka. Sunrise Festival to trzy dni zabawy w doskonałym towarzystwie. Jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 21-23 lipca, a miejscem organizacji będzie tradycyjnie już przepiękny nadmorski Kołobrzeg.

Sunrise Festival w Kołobrzegu to stuprocentowa gwatancja świetnej trzydniowej zabawy w doborowym towarzystwie. Tradycyjnie już impreza organizowana jest w przepięknym nadmorskim Kołobrzegu na terenie Amfiteatru i jego ogromnego parkingu, który usytułowany jest kilka metrów obok plaży. Sunrise to 15 lat sukcesywnie budowana marka festiwalu muzycznego nie tylko w Polsce, ale również i w całej Europie. W jego ramach występowali już między innymi: David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto czy DJ Hardwell. Sunrise Festival to nie tylko muzyka i świetni ludzie, ale także również doskonała oprawa wizualna i niespotykany pokaz pirotechniczny.

Sunrise 2017 - Kołobrzeg - Powtórka

To właśnie w tych dniach Kołobrzeg stanie się światową stolicą muzyki elektronicznej, a wiele tysięcy fanów przeżyje tutaj niezapomniany weekend przepełniony niesamowitą energią. Występ na tegorocznej edycji Sunrise potwierdziły już jedne z największych gwiazd muzyki EDM. Do tego grona zaliczani są między innymi: Dimitri Vegas & Like Mike, Armin van Buuren, Oliver Heldens, Martin Solveig, Galantis, Nervo i wielu inych genialnych artystów. Tego na pewno nie może przegapić żaden fan tego rodzaju muzyki. Organizatorzy zapewniają, że będzie to jedna z największych oraz najgłośniejszych edycji od początku istnienia tego projektu. Pierwszy raz w historii festiwalu ostatni dzień obfitował będzie w występu na dwóch scenach muzycznych, które wypełnią się najlepszą muzyką. Serdecznie zapraszamy na transmisję na żywo, którą przeprowadzi Streams24.pl

Sunrise 2017 – Kołobrzeg [TRANSMISJA FESTIWALU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, LINE-UP, PROGRAM]

21 lipca (piątek)
– W&W
– Dimitri Vegas & Like Mike
– Dirty Rush & Gregor Es
– Nervo
– Malaa
– Kriss Kros Amsterdam
– Chocolate Puma
– Shermanology
– Klingande

22 lipca (sobota)
– Fafaq
– Gromee
– Dante Klein
– Don Diablo
– Quintino
– Galantis
– Yves V
– Lucas & Steve
– Oliver Heldens
– Martin Solveig

23 lipca (niedziela)
– DJ Adamus
– Neevald
– Matush
– DJ W
– Emdi
– Miqro
– DJ Matys
– Peran van Dijk
– Skytech na Sunrise
– Ruben De Ronde
– Armin van Buuren

Na retransmisję Sunrise 2017 zapraszamy tutaj:

21 lipca

Sunrise 2017 - Kołobrzeg - Powtórka

22 lipca

23 lipca

Zostaw odpowiedź