Szarża MMA 3 – Cieszyn – Powtórka

Szarża MMA 3 - Cieszyn - Powtórka

Szarża MMA 3 – Cieszyn – Powtórka. W Cieszynie już po raz trzeci zostanie zorganizowany Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora. Gala upamiętniająca „Bolko” odbędzie się 13-tego maja br. w cieszyńskiej hali widowiskowo-sportowej.

Adolt Kantor jest postacią szczególną dla Cieszyna, bo to właśnie on w znacznym stopniu przyczynił się do rozwoju sportu w tym regionie. Był przede wszystkim Mistrzem Polski w boksie i trenerem pierwszego polskiego medalisty olimpijskiego w boksie – Zygmunta Chychła. To właśnie dla niego w ringu staną zawodnicy i uczczą pamięć zmarłego pół wieku temu Adolfa Kantora. Już teraz możemy zapewnić, że gala będzie stała na wysokim poziomie sportowym i na pewno nie zabraknie wielu emocji.

Ważenie zawodników będzie miało miejsce na dzień przed galą. Podczas gali nie mogło zabraknąć miejscowego akcentu w charakterze zawodników Octagonu Team Cieszyn. Kibice zobaczą także sportowców z Bielska-Białej, Żor oraz Warszawy. Do Cieszyna zjadą również zawodnicy zza wschodniej granicy, Ukrainy, którzy zmierzą się z naszymi rodakami.

Szarża MMA 3 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Wielu kibiców czeka z niecierpliwością na jedną z najciekawszych walk tego wieczoru. Mowa tutaj o starciu w wadze ciężkiej, w której powracający po długiej przerwie pochodzący z Warszawy – Tomasz Janiszewski. Jego rywalem będzie Ukrainiec – Stanislav Khmilkovsky, który pochodzi z Kijowa. Janiszewski trenuje z zawodnikami nacodzień walczącymi w UFC, w tym z Janem Błachowiczem, który jest bardzo dobrze znany cieszyńskiej publiczności. Reprezentować miasto Cieszyn będzie również Kamil Kabiesz, który zawalczy w limicie wagowym 61 kg z czeczenem – Mansurem Azhievem.

Podczas cieszyńskiej Szarży nie zabraknie również walki płci pięknej. Zobaczymy młodą cieszyniankę i zarazem reprezentantka klubu Octagon Team – Pauline Giemze, która na swoim koncie posiada mistrzostwo polski w formule No Gi. Paulina stanie oko w oko z Natalią Matląg, która jest reprezentantką krakowskiej Szkoły Walki Drwala. Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich kibicówi fanów MMA na transmisję gali Szarża MMA 3, która będzie dostępna na naszym portalu.

Walka wieczoru
Paweł Brandys vs. Denis Vygovsky

Waga ciężka
Stanislav Khmilkovskiy vs. Michał Orkowski
Walerij Izanski vs. Maciej Roszkowski
Dawid Kareta vs. Andrey Zelinski

Pozostałe walki:
Kacper Kaczmarek vs. Dominik Oślizło
Paulina Giemza vs. Samanta Domin
Dawid Martynik vs. Vitalij Kozakov
Daniel Malinowski vs. Karol Viktor
Damian Greń vs. Wojciech Żuchnik
Mansur Ashiev vs. Michał Domin

Na retransmisję gali Szarża MMA 3 zapraszamy tutaj:

Szarża MMA 3 - Cieszyn - Powtórka

Zostaw odpowiedź