TFL 11: Slava Republic – Kraśnik – Powtórka

TFL 11: Slava Republic - Kraśnik - Powtórka

TFL 11: Slava Republic – Kraśnik – Powtórka. Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że transmisja jedenastej już edycji gali Thunderstrike Fight League będzie dostępna wyłącznie na Streams24.pl. TFL 11 odbędzie się już pierwszego kwietnia w Kraśniku na Lubelszczyźnie.

Kibice zgromadzeni na trybunach hali sportowej w Kraśniku zobaczą dziesięć walk w formule MMA. W jednym z głównych starć tego wieczoru zobaczymy czołowego półciężkiego w Polsce – Michała Oleksiejczuka. W drugim pojedynku swoje umiejętności zaprezentuje młody i dobrze zapowiadający się – Cezary Kęsik. Stawką w obu pojedynkach będą pasy mistrzowskie federacji TFL.

Wszystko zostało dopięte już na ostatni guzik i wcale to nie jest prima aprillisowy żart. Organizacja po dwuletniej przerwie powraca do Kraśnika położonego na Lubelszczyźnie, by zorganizować tam jedenastą odsłonę gali TFL. Podczas niej zobaczymy trzy niezwykle emocjonujące pojedynki wieczoru. Walka wychowanka sekcji zapaśniczej Suples i pochodzącego zarazem z Kraśnika – Sebastiana Kotwicy, którego rywalem będzie Guilherme Cadena Martins, została zakwalifikowana jako co main event. Dla Sebastiana Kotwicy będzie to jedenasta walka w klatce i zarazem największy sprawdzian w zawodowej karierze, bo nigdy do tej pory nie walczył z tak dobrym i doświadczonym zawodnikiem. Jego przeciwnikiem będzie bardzo doświadczony Brazylijczyk wywodzący się z grapplingu. Dla Guilherme będzie to trzynasty występ w profesjonalnym MMA.

TFL 11: Slava Republic [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, WALKI WIECZORU]

Jednym z głównych pojedynków gali będzie długo wyczekiwane starcie, w którym niezwyciężony jak do tej pory, Cezary Kęsik (5-0), zmierzy się z doświadczonym reprezentantem klubu Shark Top Team Łódź – Mateuszem Ostrowskim (7-5). Stawką tego pojedynku będzie pierwszy w historii tej organizacji pas mistrzowski wagi średniej. Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym 84 kg.

Nadszedł czas na ostatni pojedynek, który zakończy galę. W niezwykle ciekawym starciu obecny mistrz TFL Michał”The Hummer” Oleksiejczuk stanie w obronie tytułu w walce z legendarnym brazylijskim fighterem – Charlesem”Graice” Andrade. Przeciwnik Oleksiejczuka jest dobrze znany polskim kibicom z występów dla takich organizacji jak KSW, M1 Global czy ACB. Brazylijczyk wejdzie tego wieczoru do klatki po raz 65-ty. Będzie to wielkie hitowe wydarzenie, gdzie ogromne doświadczenie zmierzy się z młodą krwią, z młodym wilkiem, który jest żądny zwycięstwa. Karta walk na prawdę imponuje i zapewniamy, że będzie ona najmocniejsza w całej historii organizacji. Takiego wydarzenia po prostu nie można przegapić. Poniżej zaprezentujemy również pełną rozpiskę gali, którą otrzymamy od organizatorów.

Na retransmisję gali TFL 11 w jakości HD zapraszamy tutaj:

TFL 11: Slava Republic - Kraśnik - Powtórka

Zostaw odpowiedź