TFL 12 – Radom – Powtórka

TFL 12 - Radom - Powtórka

TFL 12 – Radom – Powtórka. Już osiemnastego listopada do Radomia zawita po raz pierwszy zawodowa gala MMA – Thunderstrike Fight League. W ramach TFL 12 zobaczymy trzynaście pojedynków w formule MMA. W walce wieczoru Kacper Formela (6-1-0) zmierzy się z Brazylijczykiem – Lucasem Tenorio (2-2-1).

Jak już wyżej wspomnieliśmy organizacja Thunder Strike League po raz kolejny zorganizuje swoją galę poza granicami województwa Lubelskiego. Tym razem padło na Radom, a tam organizacja jeszcze nigdy nie zawitała od początku istnienia na polskiej scenie MMA. Gala zostanie zorganizowana w hali MOSiR.

TFL 12 - Radom - Powtórka

Wielką niespodzianką będzie z pewnością kilka extra-fightów, w których udział wezmą tylko miejscowi zawodnicy z Radomia. Z tej właśnie okazji w profesjonalnym oktagonie zobaczymy najbarsziej utalentowanych radomskich zawodników. Dodatkowo odbędzie się kilka na prawdę ciekawych międzynarodowych pojedynków oraz walka wieczoru, której stawką będzie pas mistrzowski organizacji TFL.

Walka wieczoru będzie najciekawszym punktem gali. Zobaczymy w niej uważanego za najbardziej utalentowanego zawodnika w polskim MMA – Kacpra Formele (6-1-0). W międzynarodowym starciu zmierzy się on z utalentowanym brazylijczykiem – Lucasem Tenorio (2-2-1). Brazylijski zawodnik pochodzi z Rio De Janeiro i jest reprezentantem klubu team Guilherme Cadeny. Rywal Forneli dał się poznać polskim kibicom podczas gali TFL 11 dzięki fenomenalnej wygranej z pretendentem do pasa TFL – Sebastianem Kotwicą. Poniżej prezentujemy rozpiskę gali.

TFL 12 – Radom [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA, WALKA WIECZORU]

Walka wieczoru:
61 kg.: Lucas „Lucao” Tenorio vs. Kacper Formela

Główna karta:
66 kg.: Daniel Rutkowski vs. Patryk Duński
77 kg.: Michał Elsner vs. Michał Tarabańka
70 kg.: Łukasz Siwiec vs. Krystian Blezień
66 kg.: Sławomir Kołtunowicz vs. Krystian Krawczyk

Walki Semi Pro:
120 kg.: Jakub Ozga vs. Michał Choiński
77 kg.: Marcin Skrzek vs. Vasyl Halych
84 kg.: Michał Pach vs. Adrian Bartosiński
66 kg.. Jarosław Wróbel vs. Patryk Kulesza
66 kg.: Piotr Kacprzak vs. Kamil Piegat
70 kg.. Krzysztof Świętulski vs. Grzegorz Stelmasiewicz
77 kg.: Cezary Kruszniewski vs. Piotr Sparzak
77 kg.: Cezary Oleksiejczuk vs. Igor Czernik

Na retransmisję gali TFL 12 zapraszamy tutaj:

TFL 12 - Radom - Powtórka

Zostaw odpowiedź