The Vamps – Warszawa – Powtórka

The Vamps - Warszawa - Powtórka

The Vamps – Warszawa – Powtórka. Ulubieńcy nastolatek na całym świecie, ponownie wystąpią w Polsce. Brytyjczycy z grupy Vamps zagrają 22 maja 2017 roku w warszawskim klubie Progresja Music Zone. W roli supportu zobaczymy New Hope Club.

The Vamps jest brytyjskim zespołem wykonującym muzykę pop, który sukcesywnie od 2012 roku zaskarbia sobie serca nastolatek na całym świecie. Ich teledyski umieszczone na YouTube były oglądane kilka milionów razy, a od ich singla pt. „Can We Dance” lepszy tylko okazał się singiel „Counting Stars”, grupy One Republic.

Zespół złożony jest z czterech Brytyjczyków: Brad Simpson (wokalista), James McVey (gitarzysta), Connor Ball (basista) i Tristan Evans (perkusista). Ich przygodę na scenie muzycznej rozpoczął popularny serwis video – YouTube. Muzycy do dnia dzisiejszego bardzo dbają o swój wizerunek we wszelkiego rodzaju social mediach, a kontakt ze swoimi fanami na całym świecie jest dla nich sprawą priorytetową.

W swoim niezbyt wielkim dorobku muzycznym mogą pochwalić się dwoma długogrającymi albumami: „Meet The Vamps” i „Wake Up”. Pojechali również w trasę koncertową z McFly oraz występowali w roli supportu podczas londyńskich koncertów Seleny Gomez. Ich koncerty na całym świecie są wyprzedawane dosłownie w kilka godzin, a ich poprzednia trasa koncertowa obejowała aż cztery kontynenty. W ranach najnowszej trasy grupy The Vamps pojawi się również w Polsce, a dokładnie w Warszawie w klubie Progresja Music Zone. Warto również wspomnieć, że w roli supportu zobaczymy grupę New Hope Club, która powstała w 2015 roku. Młodzi muzycy dali poznać się swoim fanom dzięki występom u boku The Vamps i niedługo później podjęli współpracę z ich wytwórnią muzyczną. Jak na razie chłopaki nagrali tylko trzy covery. W ich skład wchodzi trzech brytyjczyków: Reece Bibby, Blake Richardson i George Smith. Poniżej prezentujemy państwu przybliżoną rozpiskę czasową koncertu, która może ulec lekkiej zmianie.

The Vamps – Warszawa [TRASMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Rozpiska czasowa:
17:00 – Meet & Greet
18:00 – Otwarcie drzwi
19:30 – Support: New Hope Club
20:25 – The Vamps

Na retransmisję koncertu The Vamps zapraszamy tutaj:

The Vamps - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź