Three Days Grace – Warszawa & Gdańsk – Powtórka

Three Days Grace - Warszawa & Gdańsk - Powtórka

Three Days Grace – Warszawa & Gdańsk – Powtórka. Kanadyjska formacja metalowa powraca do Polski na dwa koncerty. Pierwszy z nich odbędzie się już 8 lipca w Warszawskim klubie Stodoła, a drugi 9 lipca w Gdańsku w klubie B90. Portal Streams24pl serdecznie zaprasza na transmisję obu koncertów!

Three Days Grace to kanadyjska grupa wykonująca metal alternatywny, która powstała w 1997 roku w kanadyjskim mieście Norwood. Pierwszy debiutancki album wypuścili w 2003 roku, który został zatytułowany po prostu „Tree Days Grace”. Obecnie kanadyjczycy mają w swoim dorobku muzycznym pięć albumów, a ostatni z nich ukazał się w 2015 roku i został nazwany „Human”. Singlami promującymi album były „I Am Machine” oraz “Painkiller”. Finalnie na krążku znalazło się dwanaście utworów.

Three Days Grace - Warszawa & Gdańsk - Powtórka

Grupa może pochwalić się wielona sukcesami oraz prestiżowymi nagrodami. Do takich należy między innymi nagroda za zajęcie pierwszego miejsca na prestiżowej liście „Billboards Hard Rock Chart” dla „Transit Of Venus”. Kolejnym sukcesem jest nominacja do najlepszej płyty na gali Juno Awards. Ich płyty zostały sprzedane na całym świecie w liczbie kilkunastu milionów. Przyczyniło się do tego z pewnością pokrycie platyną takich płyt jak „Three Days Grace” oraz „One-X” i złotem płyty „Life Starts Now”. Zespół może dodatkowo pochwalić się największą liczbą singli, które plasowały się na pierwszym miejscu listy przebojów radia Active Rock. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Barry Stock, Brad Walst, Neil Sanderson oraz Matt Walst.

Three Days Grace – Warszawa & Gdańsk [RETRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE]

Grupa Tree Days Grace zadebiutowała przed polską publicznością w 2015 roku, a miało to miejsce na Orange Warsaw Festivalu. Rok później ponownie pojawili się w Polsce na koncercie w Warszawskiej Progresji. W tym roku artyści powracają na aż dwa koncerty, które odbędą się w Gdańsku i Warszawie w dniach 8 i 9 lipca. Jako support w stołecznym klubie Stodoła zobaczymy Radomski zespół Carrion. Natomiast w Gdańskim klubie B90 w roli supportu zaprezentuje się miejscowa grupa – Milczenie Owiec.

 Na retransmisję koncertu Three Days Grace zapraszamy tutaj:

Warszawa

Three Days Grace - Warszawa & Gdańsk - Powtórka

Gdańsk

Three Days Grace - Warszawa & Gdańsk - Powtórka

Zostaw odpowiedź