Tokio Hotel – Warszawa – Powtórka

Tokio Hotel - Warszawa - Powtórka

Tokio Hotel – Warszawa – Powtórka. Tokio Hotel powraca na muzyczną mapę koncertową, bowiem już 12-tego kwietnia zagrają jedyny koncert w Polsce w warszawskim klubie Progresja. Już dziś zapowiadamy, że transmisja koncertu będzie dostępna tylko na Streams24.pl

Grupa Tokio Hotel wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w ramach najnowszej trasy zatytułowanej The Dream Machine World Tour 2017, która obejmie łącznie 29 miast Europy i Rosji.

Tokio Hotel jest niemieckim zespołem, który powstał w 2001 roku z inicjatyny braci bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów. Z czasem do braci dołączyli Gustav Schäfer i Georg Listing. Zespół zaistniał na scenie muzycznej singlem „Durch den Monsun”.

Ich ostatni album pt. ”Kings of Suburbia” wydany w 2014 roku został bardzo ciepło przyjęty przez fanów, a nawet krytyków muzycznych na całym świecie. Zaowocowało to wieloma koncertami, które zostały rozegrane w 20 krajach na całym świecie. Album w bardzo krótkim czasie pokrył się złotem i został uplasowany w ponad 30 krajach na pierwszej pozycji, a w kolejnych 17-tu dostał się do pierwszej piątki list muzycznych.

Tokio Hotel jest utytułowanym międzynarodowym zespołem, a do najważniejszych z nich zaliczyć można z pewnością takie wyróżnienia jak: US MTV VMA Moonman, European Music Awards, MTV Latin Music Awards czy MTV Japan Music Award. Sprzedali 3 miliony płyt w Niemczech i 9 milionów na całym świecie. W wielu krajach duża część z nich uzyskała status platyny.

Tokio Hotel – Warszawa [TRANSMISJA KONCERTU, GDZIE OGLĄDAĆ, CZY BĘDZIE TRANSMISJA]

Tokio Hotel w tym roku powraca na muzyczną mapę koncertową. Ten niemiecki elektro kwartet wystąpi na jedynym koncercie w Polsce w dniu dwunastego kwietnia 2017 roku w stołecznym klubie Progresja. Koncert dojdzie do skutku w ramach trasy The Dream Machine World Tour 2017, która swoją premierę miała dwunastego marca w Londynie. Podczas występu ma żywo fani będą mogli usłyszeć dobrze znane wszystkim hity, a także ich najnowszą synthpopową produkcję. Artyści zapewniają, że to będzie coś nowego, coś, czego jeszcze nie robili do tej pory. My z tego miejsca serdecznie zapraszamy na transmisję tego koncertu na żywo, która będzie dostępna na naszym portalu.

Na retransmisję koncertu Tokio Hotel w jakości HD zapraszamy tutaj:

Tokio Hotel - Warszawa - Powtórka

Zostaw odpowiedź