Tom Odell – Torwar – Powtórka

Tom Odell - Torwar - Powtórka

Tom Odell – Torwar – Powtórka. Jeden z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych Brytyjskich arystów młodego pokolenia powraca do Polski. Tom Odell wystąpi w Warszawie na Torwarze 21 marca 2017 roku. Jako support gościć będziemy zespół LANY.

Tom Odell jest z pochodzenia Brytyjczykiem. Muzyczny świat usłyszał o nim dzięki EPce pt. „Songs from Another Love”, która swoją premierę miała w 2012 roku. Singiel został bardzo ciepło odebrany przez fanów, a nawet krytyków. Wielku wpływowych dziennikarzy muzycznych również pisało wtedy o Tomie Odell’u. Wielkim milowym krokiem naprzód w jego karierze muzycznej było zdobycie prestiżowej nagrody BRITs Critics’ Choice Award w 2013 roku. W ubiegłych latach tą nagrodę otrzymały między innymi Adelle i Florence ze swoim The Machine. Następstwem tego w następnym roku było wyprodukowanie debiutanckiego longplaya pt. „Long Way Down” dzięki wytwórni muzycznej Columbia Records.

Młody Brytyjczyk stał się również bardziej rozpoznawalny i lubiany dzięki występowi w Londynie jako support legendarnej grupy The Rolling Stones. Jego kariera zaczęła nabierać zawrotnego tempa, a najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów jest premiera drugiej płyty pt. „Wrong Crowd”. Singlami zapowiadającymi płytę są utwory „Wrong Crowd”, „Magnetised” i „Somehow”. Najnowszy album otrzymał na prawdę wiele pozytywnych recenzji od krytyków i sympatyków, a jego występy przyciągają na prawdę ogromne rzesze fanów.

Tom Odell powraca ponownie do Polski po listopadowym koncercie w 2015 roku, by w marcu tego roku wystąpić na warszawskim Torwarze w ramach promocji najnowszego albumu pt. „Wrong Crowd”.

Brytyjczyk występował po raz pierwszy w naszym kraju w 2015 roku w listopadzie. Fani bardzo ciepło wspominają tamten występ i nie mogę doczekać się kolejnego koncertu artysty w Polsce. Warto również wspomnieć, że koncerty Odella w Europie przyciągają ogromne tłumy fanów. Tym razem wystąpi na Torwarze z grupą LANY, która zaistniała na muzycznej scenie dzięki utworowi pt. „ILYSB”. Będzie to ich pierwszy koncert w Europie i w tej części świata. Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską czasową koncertu.

Na retransmisję koncertu Toma Odella w jakości HD zapraszamy tutaj:

Tom Odell - Torwar - Powtórka

Zostaw odpowiedź