VFCL 4 – Racibórz – Powtórka

VFCL 4 - Racibórz - Powtórka

VFCL 4 – Racibórz – Powtórka. Międzynarodowa profesjonalna gala MMA – VFCL 4, zagości w Raciborzu w Arenie Rafako już 28 kwietnia 2017 roku. Przed nami zawodowe i amatorskie pojedynki międzynarodowe, które odbywać będą się na dystansie 3×5 min oraz 3×3 min. Gościem honorowym będzie Krzysztof Kułak.

W walce wieczoru swoje umiejętności zaprezentuje miejscowy zawodnik – Damian Kłosek, który zmierzy się z reprezentantem Czech – Martinem Hajtmarem.

W dniu 22 kwietnia mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich fanów MMA na niezwykłe widowisko sportowe jakim jest zawodowa Gala MMA – VFCL 4, której organizatorami są Klub Sportowy Łamator Racibórz, OSiR w Raciborzu oraz czeska organizacja Victory Fighting Champonship League. Będzie to czwarta edycja tej organizacji, a jej trzy poprzednie edycje zostały zorganizowane w Ostrawie.

Starcia zawodowe będą odbywały się na dystansie 3×5 min, a amatorskie 3×3 min. Podczas pojedynków dozwolone będą uderzenia łokciami, co dodatkowo sprawi, że starcia będą jeszcze bardziej emocjonujące i na pewno widowiskowe. Nad wszystkim czuwać będą niezwykle doświadczeni sędziowie, których znamy z sędziowania na dużych galach: Tomasz Bronder z KSW oraz Łukasz Bosacki z UFC.

Bardzo ciekawie z pewnością zapowiada się starcie reprezentanta Katowickiego Silesian Cage – Igora Michaliszyna z przedstawicielem Ankosu Poznań – Danielem Skibińskim. Kolejnym ciekawym pojedynkiem będzie starcie dwóch Czechów – Tanasa Skevopulosa i Jindrichema Svestki.

Głównym starcie będzie pojedynkiem międzynarodowym, w którym niezwyciężony do tej pory w zawodowym MMA – Damian Kłosek z Łamatora Racibórz, skrzyżuje rękawice z czeskim zawodnikiem – Martinem Hajtmarem, który jest reprezentantem klubu Bellicius Gym, Šumperk. Starcie odbędzie się w limicie wagowym 70 kg. Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską.

70 kg. pro 3×5 min.
Damian Kłosek vs. Martin Hajtmar
70 kg. pro 3×5 min.
Tanas Skevopulos vs. Jindřich Švestka
77 kg. pro 3×5 min.
Igor Michaliszyn vs. Daniel Skibiński
61 kg. pro 3×5 min.
Laco Koky vs. Mariusz Magda
66 kg. pro 3×5 min.
Štěpán šlapanský vs. Adam Witkowski
66 kg. pro 3×5 min.
Mykhailo Lakusta vs. Adrian Kępa
77 kg. pro 3×5 min.
Jurand Lisiecki vs. Grzegorz Białas

66 kg. ama 3×3 min.
Lukaš Závičák vs. Dawid Śmiełowski
66 kg. ama 3×3 min.
Marek Koželuh vs. Jakub Kukla
61 kg. ama 3×3 min.
Marcin Maleszewski vs. Jakub Hansbach
77 kg. ama 3×3 min.
Pavel Volf vs. Michal Kirsch

Na retransmisję gali VFCL 4 w jakości HD zapraszamy tutaj:

VFCL 4 - Racibórz - Powtórka

Zostaw odpowiedź