VIII Gala MMA Cup Białystok 2017 – Powtórka

VIII Gala MMA Cup Białystok 2017 - Powtórka

VIII Gala MMA Cup Białystok 2017 – Powtórka. W Białymstoku w dniu 17 czerwca odbędzie się kolejna gala zorganizowana przez Unię Sportów Walki -M / MMA Białystok. Podczas VIII Gali MMA Cup Białystok 2017 zobaczymy przedstawicieli Polski, Białorusi i Litwy.

Tego wieczoru w sali gimnastycznej szóstego Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się kolejna gala sportów walki. Jej organizatorem jest Unia Sportów Walki -M / MMA Białystok. W ramach gali odbędzie się pięć starć w formule MMA, dwa w boksie, dwa w karate kyokushin oraz jedna w K-1. Będą to starcia międzynarodowe, ponieważ na galę zostali zaproszeni również zawodnicy z Białorusi i Litwy.

Województwo podlaskie w formule MMA reprezentować będzie: Kamil Czyżewski, Bartosz Zaczeniuk i Adam Biegański. Biegański ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw świata w amatorskim MMA, który wywalczył w ubiegłym roku. Będzie to jego druga walka w zawodowym MMA. Tym razem jego przeciwnikiem będzie Litwin – Marius Bagdonas. Walka wieczoru natomiast będzie należała do utytułowanego reprezentanta Białegostoku – Cezarego Zugaja Juniora, który dobrze znany jest z pojedynków stoczonych w Europie i Tajlandii.

W roli anonsera zobaczymy znanego komentatora z TV Canal Plus i Euro Sport – Edwarda Durdę. Gościem specjalnym wieczoru będzie mistrz olimpijski w judo i zawodnik MMA – Paweł Nastula. Na gali będzie możliwość spotkania również innego utytułowanego zawodnika z USA, który ma w swojej przeszłości udane występy w KSW – Matta Horwicha. Dodatkowo jeszcze organizatorzy imprezy przygotowali konkursy z licznymi i atrakcyjnymi upominkami.

VIII Gala MMA Cup Białystok 2017 [TRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, ROZPISKA]

Walka wieczoru:
K-1: 69 kg.: Cezary Zugaj vs. Vytautas Sadauskas

MMA PLMMA:
66 kg.: Dawid Gryc vs. Pawel Bykov
84 kg.: Adam Biegański vs. Marius Bagdonas

MMA AFC:
66 kg.: Hubert Sulewski vs. Neilas Strakšys
77 kg.: Kamil Czyżewski vs. Ignas Vaićiunas
84 kg.: Paweł Szkiłądź vs. Mantas Narbutas
+93 kg.: Bartosz Zaczeniuk vs. Jan Podurgiel

Boks amatorski:
57 kg.: Kłoskowski Mateusz vs. Kamil Kirpsza
51 kg.: Radulska Paulina vs. Róża Asanowicz
46 kg.: Jakub Cieślak vs. Lubecki Sebastian

Na retransmisję VIII Gali MMA Białystok 2017 zapraszamy od godziny 20:00 tutaj:

VIII Gala MMA Cup Białystok 2017 - Powtórka

Zostaw odpowiedź