West Fighting MMA 3 – Gorzów Wlkp – Powtórka

West Fighting MMA 3 - Gorzów Wlkp - Powtórka

West Fighting MMA 3 – Gorzów Wlkp – Powtórka. Po pięciu latach zawodowe MMA wraca do Gorzowa Wielkopolskiego. W ramach gali West Fighting MMA 3 zobaczymy dziesięć walk w formule MMA, dwie walki w K-1, jedną w boksie, a także jeden pojedynek w BJJ. Startujemy już o godzinie 17:00!

Jest to ogromnie ważne wydarzenie dla Gorzowa Wielkopolskiego, ponieważ miejscowi kibice są bardzo głodni takich wydarzeń i apetyt na pewno jest ogromny. W końcu nie działo się tam nic konkretnego przez niespełna pięć lat. Inicjatorem i organizatorem całego wydarzenia jest Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji – Jamniuk. Warto także wspomnieć, że cała karta jest już obsadzona i pozostaje tylko odliczać dni do gali.

West Fighting MMA 3 - Gorzów Wlkp - Powtórka

Jak już wyżej wspomnieliśmy, zapotrzebowanie w Gorzowie Wielkopolskim na takie wydarzenia jest na prawdę ogromnę. Sprzedaż biletów ruszyła na dobre i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Na gali nie może zabraknąć lokalnego akcentu. Wśród miejscowych zadowników zobaczymy oczywiście reprezentantów klubów Jamniuk, Janmet K.O.Zak, Dragon i Pretorian. Wszystkie oczy będą jednak skierowane na Tomasza Stasiaka i Piotra Cieślę, którzy zmierzą się ze sobą w najważniejszym pojedynku tego wieczoru. Stasiak jest trenerem w Berserkers Stargard i na swoim koncie posiada czarny pas w BJJ, a także może pochwalić się rekordem sześciu wygranych z rzędu i ani jedną porażką. Cieśla jest natomiast reprezentantem lokalnego klubu K.O.ZAK Gorzów.

West Fighting MMA 3 – Gorzów Wlkp [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, ROZPISKA, KARTA WALK]

Walki wieczoru:
61 kg.: Wojciech Pająk vs. Dawid Wylęgała
67 kg.: Dawid Sobkowiak vs. Szymon Piotr Wałowski
52 kg.: Agnieszka Ziętek vs. Natalia Jędrysiak
70 kg.: Wojciech Maciantowicz vs. Michał Szarszewski
84 kg.: Porębski Borys vs. Konrad Krawczuk
85 kg.: Adam Mirzyński vs. Łukasz Pietrykowski

Walki K1:
71 kg.: Przemysław Lubecki vs. Jakub Barbachowski
83 kg.: Aleksander Wereśniak vs. Rafał Sawczuk

Zawodowe Walki MMA:
77 kg.: Tomasz „Pająk” Stasiak vs. Piotr Cieśla
93 kg.: Paweł Krawczuk vs. Krzysztof Podemski
110 kg.: Michał „Piwo” Piwowarski vs. Jakub Szymon Bresiński

Na retransmisję gali West Fighting MMA 3 zapraszamy tutaj:

West Fighting MMA 3 - Gorzów Wlkp - Powtórka

Zostaw odpowiedź