Wieczór Walk R8 – TAURON Arena Kraków – Powtórka

Wieczór Walk R8 - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Wieczór Walk R8 – TAURON Arena Kraków – Powtórka. Zapraszamy od godziny 18:00 na jedyną w swoim rodzaju galę MMA, która odbędzie się 10 czerwca br. w Małej Hali krakowskiej TAURON Areny. Podczas Wieczoru Walk R8 zobaczymy między innymi: Alberta Odzimkowskiego, Sebastiana Kotwicę i Michała Bobrowskiego. Gośćmi specjalnymi będą: Tomasz Drwal, Jan Błachowicz oraz Tomasz Oświeciński.

Wieczór Walk R8 będzie z pewnością czymś wyjatkowym i niezapomnianym. To pierwsza taka gala w historii, gdzie swoje umiejętności obok najleoszych zawodników w kraju, zaprezentują również amatorzy, jak i osoby, które trenują MMA wyłącznie rekreacyjnie. Gala zostanie podzielona na dwie części: karte główną i kartę wstępną. W karcie głównej kibice zgromadzeni tego dnia na hali zobaczą między innymi: Alberta Odzimkowskiego (10-3), Sebastiana Kotwicę (9-2), Michała Bobrowskiego (4-0), Pawła Obrzuta (3-3). Swoją pierwszą walkę w karierze zawodowej stoczy Konrad Król (0-0).

W pierwszej części zobaczymy osoby, które trenuję nacodzień w Szkole Walki Drwala tylko i wyłącznie rekreacyjnie. Tutaj zobaczymy osoby głównie po trzydziestce i czterdziestce, których umiejętności wcale nie stoją na najniższym poziomie. Bardzo często są to także osoby na wysokich stanowiskach, które traktują przygodę z MMA jak zabawę. Jest to pewnego rodzaju oderwanie się od życia codziennego i rozrywka po ciężkim dniu w pracy.

Natomiast kartę wstępną wypełnią przede wszystkim walki półzawodowe, w których zobaczymy młodych i utalentowanych zawodników, którzy trenują Szkole Walki Drwala i marzą o tym, żeby rozpocząć karierę w zawodowym MMA. Ich przeciwnikami będą inni utalentowani zawodnicy pochodzący z całej Polski.

Podczas gali Wieczór Walk R8 w walkach wieczoru zobaczymy Alberta Odzimkowskiego (10-3) i Sebastiana Kotwicę (9-2), którzy zmierzą się z zagranicznymi rywalami.

W jednej z głównych starć tego wieczoru Albert Odzimkowski (10-3) zmierzy się ze szwedzkim zawodnikiem – Fernando Gonzalezem (7-1). Odzimkowski na pewno będzie chciał przedłużyć serię swoich zwycięstw z rzędu. Od 2015 roku walczył pięciokrotnie dla organizacji FEN i trzykrotnie zwyciężał w ostatnich walkach. Gonzalez jest młodym i bardzo utalentowanym zawodnikiem. Stoczył osiem walk i przegrał tylko raz, a dokładnie w październiku 2013 roku na gali Cage Warriors. Sędziowie zdecydowali, że lepszy od niego okazał się Ryan Roddy.

W drugim najważniejszym pojedynku Sebastian Kotwica (9-2) skrzyżuje rękawice z bardzo niebezpiecznym brazylijskim zawodnikiem – Fernando Duarte Bagordache (20-4). Kotwica jest uznawany przez wielu za wielką nadzieję polskiego MMA. Jego wielkim marzeniem jest walka dla największej organizacji MMA na świecie i zdobycie pasa mistrzowskiego, właśnie tej organizacji. Obecnie trenuje w Ameryce w najlepszym klubie MMA na świecie – JacksonWink MMA. Jego rywal stoczył 24 pojedynki, w których tylko czterokrotnie musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Jedenaście ze swoich walk zdołał zakończyć przed czasem i ma nadzieję, że i tym razem tak samo będzie z Kotiwcą.

Komentatorem gali będzie nie kto inny jak Łukasz „Juras” Jurkowski. Announcerem będzie Krzysztof Skrzypek. W roli gości specjalnych wystąpią: Tomasz Drwal, Jan Błachowicz oraz Tomasz Oświeciński.

Wieczór Walk R8 [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK]

Karta główna:
66 kg.: Sebastian Kotwica (9-2) vs. Fernando Duarte Bagordache (20-4)
77 kg.: Albert Odzimkowski (10-3) vs. Fernando Gonzalez (9-1)
88 kg.: Michał Bobrowski (4-0) vs. Kristian Lapsley (2-2)
K-1 65 kg.: Monika Kędzierska (1-0) vs. Aleksandra Piasecka (1-1)
93 kg.: Konrad Król (0-0) vs. Mariusz Teodorowicz (2-2)

Na retransmisję gali Wieczór Walk R8 zapraszamy tutaj:

Wieczór Walk R8 - TAURON Arena Kraków - Powtórka

Zostaw odpowiedź