Young Blood Night 10 – Kędzierzyn Koźle – Powtórka

Young Blood Night 10 - Kędzierzyn Koźle - Powtórka

Young Blood Night 10 – Kędzierzyn Koźle – Powtórka. Angielsko-niemiecka organizacja MMA zorgnizuje swoją dziesiątą, a zarazem jubileuszową galę w Polsce. Young Blood Night 10 odbędzie się 23 września w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie zobaczymy dwanaście pojedynków w MMA.

Już 23 września w hali Azoty odbędzie się debiut angielski-niemieckiej organizacji, która tego dnia po raz pierwszy rozłoży swoją klatkę w Polsce. Gale Young Blood Night do tej pory organizowane były w Austrii i Niemczech. To będzie z pewnością wielkie wydarzenie, ponieważ w Kędzierzynie-Koźlu zostanie zorganizowana po raz pierwszy zawodowa gala sportów walki. Tego wieczoru swoje umiejętności zaprezentują najlepsi zawodnicy z Polski i Niemiec.

Young Blood Night 10 - Kędzierzyn Koźle - Powtórka

Po niezwykle udanym debiucie kategorii półśredniej zobaczymy Łukasza Stanka (4-3), który na poprzedniej gali organizowanej w Niemczech, pokonał Nasiri Wajeda. Katowiczanin znany jest przede wszystkim dzięki występon dla organizacji Fight Exclusive Night. Waga piórkowa także zapowiada się ciekawie, bowiem wystąpi w niej Azamat Mustafaev (8-6), który będzie chciał wygrać to starcie i zdobyć trofeum. Rosyjski zawodnik trenujący na codzień w Warszawie ma w swojej karierze już kilka znaczących pojedynków. Dodatkowo na karcie walk znalazł się także Grzegorz Białas (8-11).

W najważniejszej walce tego wieczoru zobaczymy byłego fightera z UFC – Pawła Pawlaka (12-3), który z całą pewnością będzie chciał zapisać sobie kolejne zwycięstwo w swojej zawodowej karierze. Będzie to jego drugi pojedynek dla orgnizacji. Walczył także dwukrotnie dla FEN. W ostatnim pojedynku pokonał Ireneusza Szydłowskiego przez decyzję sędziów.

Young Blood Night 10 – Kędzierzyn Koźle [RETRANSMISJA GALI, GDZIE OGLĄDAĆ, STREAM ONLINE, KARTA WALK, WALKA WIECZORU]

Walka wieczoru:
84 kg.: Paweł Pawlak vs. TBA

Karta główna:
77 kg.: Krzysztof Kamiński vs. Łukasz Stanek
63 kg.: Przemysław Górny vs. Azamat Mustafaev
-120 kg.: Mihail Bureshkin vs. Wojciech Bulinski
71 kg.: Grzegorz Białas vs. Bartosz Drabik
66 kg.: Sylwester Hasny vs. Sławomir Szczepański
61 kg.: Igor Wojtas vs. Łukasz Kaśniewski
84 kg.: TBA vs. Krystian Bielski
93 kg.: Daniel Jachimski vs. Wojciech Wesołowski
77 kg.: TBA vs. Adrian Bober
66 kg.: Adrian Kępa vs. Kamil Płoch
77 kg.: Rafal Grabas vs. Michal Fiuk

Walka amatorska:
77 kg.: Dariusz Różanski vs. TBA

Na retransmisję gali Young Blood Night 10 zapraszamy tutaj:

Young Blood Night 10 - Kędzierzyn Koźle - Powtórka

Zostaw odpowiedź